Christian Louboutin Ayakkabı Modelleri

2010-kis-ayakkabi-modelleri

fotoğraflar: bergdorfgoodman

Henüz çok erken ama Christian Louboutin 2009 2010 kış modelleri görücüye çıktı. Gördüğünüz gibi önü açık modeller önümüzdeki kış sezonunda da kullanılmaya devam edecek. Anlayacağınız açık ayakkabı içine çorap giyme durumu 2009 2010 kış sezonunda da geçerli.

Hatırlarsanız 2008 yılı Haziran ayı içerisinde  sizlerle, açık ayakkabı içerisine çorap giyermisiniz konulu anket yapmıştık. 248 evet, 1615 hayır cevabı almıştık.

21 Comments
 1. hepsi birbirinden güzel ama daha yaz yeni geldi yazlık platform aykkabılarımızı doya doya giyelim ama artık yaz kış farketmiyo kışında elbise altına opak çorapla açık ayakkabı rahatlıkla giyiliyor ama çok soğuklarda değil tabiki:)…..

 2. nolursa olsun isterse yüzyılın modası olsun asla ve asla açık ayakkabı içine çorap giymem..giyenede gülerim..platformda giymem..ıyyy..:)

 3. bence burnu açık ayakkabıları çorapla giymekte sıkıntı yok,ben file çorapları özellikle çok yakıştırıyorum ama her yanı açık ayakkabılarda çorap olmuyor sanki yaw…

 4. Christian Louboutin çok güzel ayakkabılar tasarlıyor olabilir ama hep aynı tarz biraz farklılık lazım bence…

 5. ucuz bir şekilde edinebilir miyiz acaba :) ya da en azından yarı fiyatına felan =)

 6. çok çekici göz alıcı harika modeller platform topuk ayaklara ince bir zariflik katarken topuk üzerinde yürümeyi kolaylaştırıyor çok beğendim

 7. Kırmızı Louboutin ‘ler süperr bende de kırmızısı ve mor’u var gerçekten çok rahat ve muhteşemler….

  Herkeze tavsiye ederim

  15 gün sonra Amerika’ya ve Paris’e geçeceğim bir çift’de siyah almayı planlıyorum

  Hermes Birkin ve Kelly ‘lerimle süperr duruyor….

 8. Bu ayakkabılar mükemmeel..Özellikle 6.kırmızı olana bayıldım diyebilirim..Teşekkürler(:

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak