Çiçek Desenli Kıyafetler

Çiçek desenli elbiselerin bu yaz sezonunda da moda olduğundan bahsetmiş ve 2009 yaz sezonu defilelerinden görüntüleri sizlerle paylaşmaştım. Çiçek desenli kıyafetler son günlerde ünlü yıldızların tercihi olmaya başladı. Bu yaz özellikle küçük çiçek desenleri daha ön planda olacak gibi görünüyor.

11 Comments
  1. kilo sorunu olan ve boyu kısa olan bayanlarda iri desenli elbiseler daha da kilolu ve kısa boylu gösterebilir.Ben bu çok çiçekli böcekli elbiselere pek alışamadım nedense…2.resimdeki kızcağız ne geçirmiş öyle ayağına resmen görüntü kirliliğine sebep olmuş…

  2. 3.resimdeki elbise ve ayakkabılar tam benlik,sanırım buna benzer bir elbise ve ayakkabı zara’da varmış,kaçırmamalıyım :)

  3. İStanbul-M.köy de Cevahir A.V.M. çaprazında Carrefour Express’in sırasında ”Nişantaşı”adlı bir mağaza var.İhracat ürünleri satıyor..Bu elbisenin aynılarını birebir desenleride dahil olmak üzere 25.00-35.00 TL.arası satıyor.2 hafta da bir mağazada ürün değişiklikleri yapılıyor.

  4. korkunçlar yelizcim ya…2.kombin tam bir rezalet..çorap,ayakkabı,çanta..o ne..

  5. felaket ötesi..eskiden pazen elbiseler varmış..onlara benziyor..köylerde giyilen çiçekli etekler gibi..ben giymem..:))

  6. en sondakı elbıse hosuma gttı sadce diğerleri için fazla yorum yapamıcam =))

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak