Çiçek Motifli Havlu

 cicekmotiflihavlu2.JPG

Örgü çiçek motiflerinden çeşitli renklerde ve büyüklükte daha önce yapmıştım. Çiçek motifini küpe ve kemere uyguladıktan sonra sırada havlular vardı. Maisonette‘ nin Profilo Alışveriş Merkezindeki mağazasından aldığım havluların kenarına renk renk çiçek motiflerini diktim. İkea’dan beyaz lake banyo dolaplarımın içine aldığım beyaz dekoratif sepetlerin içindeki diğer kelebek işlemeli havlularda Maisonette’den. Bu markayı tercih etmemin sebebi ise havluların organik pamuktan üretilmesi ve sevimli desenlerin, alternatif renklerin olması.  Maisonette tarzı havlular satan mağazalar arasında Zara, Koçtaş, Nova gibi markalarda var. Yarın çiçek motifini uyguladığım başka bir öneriyi sizlerle paylaşacağım:).

havlu.jpg

14 Comments
 1. Yeliz havluların çok cici olmuş, güle güle kullan.
  Şu çiçek motifini yapmayı bana da öğret yaaa… çok kıskandım bende yapıcam :P

 2. Koçtaş’tan almıştım bende böyle çiçekli havlular.

  Çok iyi fikir Yelizcim, kelebekli olanlarda çokkk şeker güle güle kurulan :))

 3. Banu’cum tığ ve renkli kuka hazırla size geldiğimde öğreteceğim:) teşekkür ederim.

  Ceren, Flame teşekkür ederim:)

  Aslıhan, seni buralarda görmek ne güzel, teşekkür ederim.

 4. TEPE HOME da görmüştüm böyle havlular ve görür görmez bende uygulamalıyım demiştim,ama hala yapamadım..
  sepetlere de bittim dekorasyonun mükemmel tamamlayıcıları….

 5. yeliz hanım zenginsinz sanırım … neden mi böle düşünüorum ev dekore etmerk mumlukların markalarını vermek bu yüzden olmalı… güzel şeyler var ama bu çiçekler ve havlular pek uymamış pulla deneyinz… selametle

 6. bababa, önerilerde bulunurken elbette nereden ne aksesuar almışım yazacağım bunun zenginlikle ne ilgisi var ayrıca havlu için pul uygun bir yöntem mi değil mi tartışılır siz pulla süsleyin ben çiçekli havlularımdan memnunum:)))
  Ayrıca mail adresiniz sahte, ne amaçla yorum bıraktığınız zaten ortada ama olsun ben yinede cevabımı vereyim mesaj esrarengiz kişiye ulaşsın bari.

 7. yeliz abla(sanırım bnden büyüksün) havluların gerçekten çok hoş olmuşşş çok beğendimm

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak