Citi Bike Is The New Blowout

View Gallery
4 Photos
Citi Bike Is The New Blowout
Saç Örgü Yastık Kılıfı

Source: yastikkilifi1.jpg Örgüye karşı merakı ve becerisi olanlar için saç örgü yastık kılıfımın yapılışı; -76 ilmekle başlayıp düğme ve ilikleri için  3 sıra haroşa örüyorsunuz. Daha sonra, 10 düz -ilk saç örgü için 2 ters 8 düz 2 ters 10 düz -ikinci saç örgü için 2 ters 8 düz 2 ters 10 düz -üçüncü saç örgü için 2 ters 8 düz  2 ters ve 10 düz ile başlıyorsunuz. 4-4 ilmek değiştirerek saç örgü oluşturun. Örgü katlandığında kare olana kadar örmeye devam ediniz. Örgü bitiminde 3 sıra haroşa örerek bitiriniz. Son haroşada düğme iliklerini oluşturunuz. İp olarak saten ip kullanmanızı tavsiye ederim, biz hem saten hemde normal iple ördük. Normal iplerden yaptığımız kılıflar tüylendi. Satenler daha şık ve kaliteli duruyor. Ayrıca daha büyük bir yastık örmek isterseniz saç örgülerin orantılı olması için ilmekleri iyi hesaplayınız.
Citi Bike Is The New Blowout
Bitkilerin faydaları

Source: -Adaçayı ve Frenk üzümü (Bektaşi üzümü) menopoza iyi gelir. -Fesleğen yapraklarının ezilmesi ile elde edilen sıvı, bel soğukluğunu iyileştirir. -Kimyon çorbası karın ağrısı ve baş dönmesine iyi gelir. -Labada kaynatılıp içildiğinde kaşıntıya iyi gelir. -Lahana ses kısıklığında etkilidir. -Limon suyu sıcak içildiğinde ter söktürür. Mikrop öldürücü ve bulantı giderici etkisi de vardır. -Marul suyu ergenlik sivilcelerini yok eder. -Maydanoz balgam söktürür. -Melek otu kökü vücudu hastalıklara karşı korur. Melek otu baş dönmesi ,karın ağrıları ve kramplara iyi gelir. -Melisa bayılmalarda etkili bir ayıltıcıdır. -Menekşe kökünden yapılan çay kusturucu etki yapar. -Meşe çayı ile ayakları yıkamak ayak kokularını giderir. -Meşe kabuğu tozu burna çekildiğinde burun kanamalarında etkilidir. Ayrıca dizanteri ve boyundaki lenf iltihaplarına karşı etkili olur. -Mine çiçeği suyu ile gargara yapıldığında ağız kokusunu, giderir. Mine çiçeği lapası göğüs ve kulak ağrılarına iyi gelir. -Misk otu kötü kaynatılarak içildiğinde kusma ve halsizliği önler. -Muz zafiyeti önler. Muz metabolizmayı harekete geçirerek bağışıklık sistemini kuvvetlendirir. Verimliliği artırıcı serotonin salgılatır. Üretkinliği artırır. -Nane bulantı ve baş dönmelerinde etkilidir. Migrene gelir. -Nohut ruhu omurilik felçlerine, omuriliği iltihaplarına ve organ kireçlenmelerine karşı kullanılır. -Patlıcan pankreas zaafiyetine iyi gelir. -Süt içinde kaynatılarak içilen acı marul suyu, pankreas ifrazatını çoğaltır. -Peygamber çiçeğinin ağrı giderici, vücudu zehirlerden temizleyici etkisi vardır. -Prasa'nın içindeki uçucu yağ, kükürt içerdiği için sindirim mekanizmasını takviye eder. -Salep, tarçın ağacı vücudu ısıtır. Göğsü yumuşatır. -Sarımsak mikrop öldürücüdür. Bu nedenle doğal antibiyotik olarak kullanılır. Uzun ve sağlıklı yaşam için çare olarak değerlendirilir. -Semizotu, soğan zihin yorgunluğuna iyi gelir. -Soğan yağda pişirilip kulağa sarıldığında kulak ağrısını dindirir -Tarçın yağı rahim rahatsızlıklarına ve zatürreeye iyi gelir. -Üzüm hamilelikteki bulantıları önler. -Ahududu doğum sancılarını da hafifletir.
Citi Bike Is The New Blowout
Babetler

Source: babet.jpgs_shoes_2201.gif
Citi Bike Is The New Blowout
Dünyanın Magazini

Source: Eğer dünya magazinini yakından takip etmek istiyorsanız hollywoodrag ve x17online sitelerini takip etmenizi öneririm. Dünyanın magazin olaylarını yakından takip eden bu siteler günün her saati güncelleniyor. Ünlüler ne giymiş? nereye gitmiş? hepsini hollywoodrag ve x17online  linklerinden güncel olarak takip edebilirsiniz. Dünya magazinini yakından takip ediyorsanız arada sırada uğrayın derim.

Ride a Citi Bike every day—to my office, cross-town for after work drinks, to Brooklyn to visit my brother.

I’m all over it. I soon discovered that in addition to being my favored form of public transportation, riding a Citi Bike (or any bike) is also the perfect opportunity for a low-maintenance beauty person like myself to fake the look of “doing my hair.”

Here’s what I do: I wash and condition my hair, and then, while it’s still wet, I take a wide tooth comb and run it through. I have naturally curly hair, but if I comb it, the curls turn into waves. Then I twirl my hair (still wet) up into a bun and clip it. At this point, I let my hair dry naturally. Sometimes I do this at night, sometimes early in the morning. Once it’s dry (enough) I take it out of the bun and I use one product: Oribe Dry Texturizing Spray. I spray it over my head, pretty liberally, and then work it through with my fingers. I get on my bike, and let the ride do the rest. Sometimes it works better than others, it all depends on humidity and which way the wind blows. I find that east-to-west rides are the best for getting that full, vaguely permed—but not too ’80s—look that I love.

—Danielle Mastrangelo

Danielle Mastrangelo photographed by Tom Newton.

Yorum yapınız

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak