Colin’s Defilesi

defile12

defile21

Colin’s 2009 2010 sonbahar kış koleksiyonunu dün akşam Sheraton Ataköy’de yaptığı bir defileyle tanıttı. Defile, kokteyl ve yemeğin ardından “Modada Marka Olmak” kitabının yazarı Mark Tungate’nin sunumu ile başladı. Daha sonra Colin’s tasarımcıları tek tek tasarımlarını tanıttı.

Colin’s’in 2009-2010 sonbahar kış sezonu koleksiyonu; “Military Couture”, “Dark Romance”, “Rock State College”, “Globetrotters”, “Funky Soul”, “Troops” ve “Campus” adlı yedi farklı temadan oluşuyor.

Koleksiyonda göze çarpan parçalar, skinny jean, jean elbise, trençkot, kalın kemer, deri ceket ve army uzun kabanlar…

colins2colins3colins4colins5

colins6colins6colins6colins9

colins10colins11colins12colins13

colins1colins14colins15colins16

colins17colins18

10 Comments
 1. çok hoş gözüküyor yelizcim çok teşk ederiz bitanem :) ama nedense ben bu markayı bi türlü sevemedim tabi herkesin vucuduna uygun tarzına hitap eden markalar oluyor dimi ama :))

 2. Colins’in tasarımlarını her zaman sıkıcı buluyorum nedense.
  Colins’i iş ve piyasa pazarlama konusunda yakından tanıdığım için pek takdir etmediğim bir marka olduğunu belirtmek istiyorum. Kalite konusunda laf yok. Ama maalesef kendisini ilerletme konusunda hiç çaba sarf etmiyorlar.
  Buda yönetimle alakalı.
  Kısaca: Kalite çok iyi – Koleksiyon her zamanki gibi sıkıcı.

 3. bir daha asla asla colins almam!toplu alışveriş yapmıştım ve ne yazık ki aldıklarım beni hayal kırıklığına uğrattı.dikişleri patladı fermuarı bozuldu.çok kalitesiz bir marka onun yerine kıyafet pazarından alırım daha iyi.

 4. hoş gözüküyorlar ama o kadar da iddialı olduğuunu düşünmüyorum biraz basitler sanki normal gündelik kıyafet gibi geldi bana ..

 5. Colinsi hiç beğenmiyorum. Collezione bile daha kaliteli ve modelleri şık. Bide Defacto diye sinir bi marka var.orayı da sevmiyorum. LCW de bozdu. tesettürlü markası oldu.

 6. Ben colınsin sıkı takipcisiyim özellikle bu sezondaalmış olduğum jean pantolonları gayet şık ve markasını taşıyacak kalitede benim en çok memnun kaldığım özelliği satış sonrası verdikleri hizmet anlayışı.

 7. begenmeyen arkadaşlara sesleniorum bu işler konuşmayla olmuyor daha iisini biliosanız çıkın yapın eroglu şirketler grubunun kapısı tüm dünyaya açık dünyaca ünlü bir marka sizden mi akıl alacak

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak