Costume Institute Galası

gala9.jpggala1.jpg
Fotoğraflar: elle

Her sene düzenlenen The Costume Institute Galası (Kostüm Enstitü Galası) Metropolitan Sanat Müzesi’nde gerçekleştirildi. Gecedeki en seksi elbise bence Gisele’nin ki, diğer ünlülerin ki de görülmeye değer, resimlerin üzerlerine tıklayarak büyütmeniz gerekli. Victoria Beckham’ı ilk defa bu kadar hanım hanımcık bir elbise ile görüyorum, gerçi transparan bir elbise oluşu gözden kaçmıyor. Kate Holmes kırmızı elbise altına saks mavisi ayakkabı giyerek dikkat çekmek isteyenlerden. Jennifer Lopez’in elbisesi fena değil, Julia Roberts’ın elbisesi çok sıradan geldi bana.

gala2.jpggala3.jpggala4.jpggala5.jpggala7.jpggala8.jpggala10.jpggala111.jpg

5 Comments
  1. Yeliz kesin yazar dedim, yanılmadım :)
    Sabah gazetede gördüm haberi, elbiseler pek şaşaalı ama ben çok da beğenmedim.

    Eva Longaria’nın elbise rengi süper, Victoria Beckham ise saçı, makyajı ve elbisesiyle vasat. Bşuna rüküş seçilmiyor :))

  2. ben en çok sarı elbiseyi beğendim.zeten bu yılda moda.giyende elbisenin hakkını vermiş.Yelizcim bu arada kendime sarı tişört aldım :)sevgiler….

  3. Ne güzel sen gazeteyi eline alıp karıştırmaya vakit bulmuşsun, bende işlerin arasında netten takip edebiliyorum, şu ara çok yoğunum;) Alev benimde çok beğendiğim bir elbise olmadı;)

    Nefes, iyi günlerde kullan:)

  4. Beyonce un elbisesi hoşuma gitti.Katie Holmes un mavi ayakkabıları çok kötü durmuş bence,öpüyorum..

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak