Daha Ne Kadar Zayıflayacak

viki1

viki2

fadedyouth, dailymail

ABD’de yayınlanan yarışma American Idol’de jüri üyeliği yapan Victoria Beckham, son zamanlarda gittikçe zayıflamaya başladı. Victoria Beckham zayıfladıkça hem yürüşü hemde duruşu değişti.

26 Comments
 1. bence o kadar zayıf değil, son resimdeki kolunun görüntüsü tamamen el sıkışırken güçle sıkmasından kaynaklı…
  hatları güzel yani bence her ne kadar tarzını ve duruşunu çok begendiğim bir insan olmasa da :)
  skinny kadınlar hoşuma gidiyor :)

 2. bildirin hasta olmuş artık bu görüntü..

  bir de aşırı zayıflayınca silikon göğüsler daha da göz batmaya baslıyor.

  zaten sevimsizdi daha beter olmuş..

 3. bi de şu aynı tarz giyinmeyi bıraksa çok basit kombinler elbise ne renkse ayakkabıda o renk ıyyy iğrenç …. Ayrıca hangi modacı demişti unuttum ”ünlü bir marka sahibi ne yapsamki bu kadın tasarımlarımı giymese” diyerek ne kadar kötü taşıdığını belirtmişti

 4. Bana da çok zayıf gelmiyor. İnce, sağlıklı ve şık. Daha ne olabilir ki? Bir ömür diyet yapmaktan, tatlı şeker yiyememekten iyidir:))

 5. beğendiğim bir hatundu amaa yazıkk hastadır kesin bu :/
  hastalıktan başka birşey bir kadını bu hale getiremez-getirmemeli, elinde olan bişey olsa müdahale ederdi bence iskeletor olmak istemezdi
  öyle olmadığını düşünürsem zayıflama çılgınlığı onuda vurmuş demekkki öğğ o kadar da diil

 6. çocukluğumdaki çizgifilm kahramanlarına benziyo..:)gazetelerdeki karikatür köseleri gibi walla hergün haberleri çıksada gülsem die bekliyorum..:)

 7. son resmin pozisyonu kotu ondan bole cıkmış… normalde de hoş zayıf her zaman makbuldur =)

 8. öff hap aynı tarz. çok sıkıcı artık. hani modayı takip edendi.. valla son 20 fotoğrafıdır hep aynı kesim elbise ayakkabı, gözlük ve saç modelinden farklı bişey görmedim.. artık yenilesin kendini .. yenilemiyceksede haber olmasn artık..

 9. _________________
  yürümesinin değişmesiii normal çünkü zayıfladıkça
  o ayakkabılarını taşıyamıyooo :D
  ______________________

 10. Bence o kadar da zayıf değil.EARWEN,kol konusunda katılıyorum sana.
  İnce,zarif,güzel ve şık.Dördü bir arada. =)

 11. Bence artık tarzını biraz yenilemeli.. ve çok zayıf.. hiç hoş değil.. kemik insanları sevmiyorum.. birazcık et olmalı vücudunda insanın.. çok kilolu insanlara da aşırı zayıflara da bence giydikleri yakışmıyor.. Göstermeli biraz vücut.. ayrıca saçlarında yeniliğe gitmeli artk.. Beğenirim bu kadını ama biraz açılım yapmalı artk:)

 12. Biraz da fotoğraf kurbanı olduğunu düşünüyorum. Ben Victoria’yı hem sitem için hem de özel olarak çok takip ederim. Bir deri bir kemik gibi çıkmış ilk fotoğrafta. O kadar da değil yani!:) Dediğim gibi 2 çocuklu bir anne için MÜKEMMEL! Evlenmemiş ve çocuk sahibi olmayan bayanlar bile bugün Victoria gibi değil.

 13. bence çok sağlıksız bi görüntüsü var, çocukluğumdaki çakma cindyler gibi, vucut incecik el ayak kafa kocaman, orantı yok!!! ben victorya ya bakınca bi “kadın” göremiyorum doğrusu… ve her an kolu bacağı bi tarafa ayrılacak insanın elinde kalacak gibi… bu kadar zayıflık estetik değil artık… tarzı konusunda da; aslında seçimler hoş ama hep aynı çizgi üstünden gittiği için sıkıcı olmaya başladı… değişim şart!

 14. ahh vikim ahhh kızım deli mi divanemisins en dünyanın en yakışıklı kocasına sahip(en yakışıklı 2. :)) sonra 3 çocuk daha ne siter insna hatyattanda kendini bu kadar mahveder bayılıyorum sana mam bir sen bir ben hep böyle zayıf mı kalcaz görende yokda yemıyor sanır yaa bende kilo alayım die deliriyorum ve kısların da dediği gibi bence biraz farklı giyinmeli dimi ama :)kadın dediğin kıvrimlı olur yaaa bu kadarı çok fazla

 15. bencede çok zayıf görüntü olarak göze direk silikonlar çarpıyor.. zayıflığının yanında soğuk ve sert bir insan gibi görünüyor.

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak