Kesik Eldivenler

eldiven-3

Havalar iyice soğumaya başladı. Atkı, eldiven vb gibi aksesuarlarımızı kullanmaya yavaş yavaş başlayacağız. Örgü örmeyi bilenler için bu kesik eldiven modelleri çok kolay yapılabilir. Ben üstte ki griyi çok sevdim! Danteli olmazsa olmaz tabiki.

Bu tasarımlar Etsy’den LoveandKnit’e  aittir. Eldivenlerin yaklaşık fiyatları 32$ civarında.

eldiven-1

eldiven-2

eldiven-4

16 Comments
  1. Ben de 2. resimdekini çok beğendim, uzun olması çok cezbetti beni:) ilk fotodaki griler de çok hoş…

  2. hepsine bayıldımm özellikle 1.çook şirin! anneme göstericem örebilir umarım bana aynısından =)

  3. evet çok güzeller 1. modeldeki daha hoş gözüküyor ve yapılması en kolay içlerinden o.sık iğne denilen şekilde tığla örülüyor.ben 2 yıl önce kullandım ama kullanımı o kadarda rahat gelmedi ellerim üşüyo o ayrı birde ipimdende olsa gerek sert olmuştu yapıcak olanlar yumuşak ip tercih etmeli.dantel detayı bende yoktu o da ayrı bir hava katmış tabi.bence aşağıdaki modellerin detaylarıda güzele benziyor motifler hem daha hoş hem kullanımıda eminim daha rahatoluyodur bilek kısmında.mutlu günlerr…

  4. ayyy çok güzeller yaa geçenlerde koyduğun tüylü olanlar favorim ama yeliz çok tatlıydı canım yaa türkiyede bulabileceğimiz bir mağaza varmı şeker :))

  5. evet hepsi çok güzel ve şıkmış yelizcim.bende alcam en yakın zmnda sunumumu yapcam :)

  6. daha az önce tuhafiyeye gittim yün almak için ama kapalıydı model bakmak için pc başına geçtim… çok şanslı hissettim kendimi bencede gri olan çok hoş ve kolay yarın kendime yün alıp örücem sizinlede paylaşırım… hem akılımda başka fikirlerde var ;)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak