David Beckham Adidas İçin Tasarlayacak

beckham-for-adidas

David Beckham, Victoria’nın ardından tasarımcılığa soyundu. Adidas ile işbirliği yapan David Beckham ilk koleksiyonu 2009/2010 kış sezonunda satışa sunulacak, koleksiyon tabiki ekekler için.

adidas60yil

Bu sene 60.yılını kutlayan Adidas, “60 Years of Soles and Stripes” adlı bir koleksiyon hazırladı. Adi Dassler’in ilk defa 1949 yılında kullandığı ve günümüz modasının vazgeçilmez ikonu haline gelen 3 bandın 60. yıl kutlamalarını temsil ediyor. Bu koleksiyonda özellikle tabanlardaki değişim dikkat çekiyor. Özellikle Adidas’ın en çok satan ayakkabı modellerinden olan Superstar renkleriyle farklılık yaratıyor.

14 Comments
 1. Adidas’ı seviyorum, Defne doğduğundan beri Superstar modelinin patiğini ve ayakkabılarını kullanıyor. Çok tatlılar, mini minnacık ve renkli ;)
  Beckham tasarımları nasıl olacak bakalım;)
  Sevgiler Yeliz’ciğim!

 2. Superstar’lar adidasın vazgeçilmezi !! Converse’lerden sonra bizim okulun şuanki en popüler ayakkabısı :D

 3. Bir bu eksikti…..karısından da bundanda bıktık yaaaaa,tasarlayacakmış… adidasın sanki buna ihtiyacı var…..

 4. inanmıorum süper bunlar ya tasarımları kendılerı gıbı bomba olucak vaz gecılmezler adıdas bu tasarımlardan ılk ben alıcam adıdas nereye ben oraya kıh kıh kıh

 5. ufff herkes işini yapsın ben bi tasarımcı olarak diyorum ki karısı hadi neyse de sırf reklam için futbolcunun da bu işi kullanması hiç hoş değil yaa :((

 6. adidasın bir cok urununu sevıyorum ama süperstarlar bence bıras kaba duruyor ben bı turlu sevemedım:(

 7. cicada tasarımcıyım demıssın dıkkatımı cektı ne tasarımı yapıyorsun acaba merakımı mazur gör lütfen=)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak