David Beckham Armani Koleksiyonu

beckham.jpg
Fotoğraflar: victoriadavidbeckham.blogspot.com
San Francisco Union Square’de Macy’s mağazasına asılan dev afiş yavaşça açıldı. Beckham hayranlarının heyacanla beklediği törende David Beckham hayranlarıyla fotoğraf çektirip imza dağıttı. Emporio Armani’nin yeni koleksiyonunun çekimlerini Mert Alas ve Marcus Piggot çekti. Üç yıl boyunca Armani reklamlarında oynayacak olan Beckham, Armani ile 30 milyon dolara anlaşmıştı.

İşte Beckham hayranlarının merakla beklediği an:
david-beckham-armani-1.jpg
david-beckham-armani-21.jpg
david-beckham-armani-3.jpg

5 Comments
  1. Tamam şahane vucudu olabilir;karisi da guzel (diyorlar ama bence diil) ama sadece “şekille” ilgili bir cift olduklari izlenimini verdikleri icin ben bu cifti sevmiyorum.Cok yapay;hic mi fönsüz saçla çıkılmaz kardesim!Hic mi canin tatli cekmez de iki kilo almazsin :) mutant misin nesin!Yeliz bak nasil hirs yapmisim :)

  2. Begüm aynen katılıyorum sana.
    Kıskançmıyız ne :))))

    Abartmışlar diyorum ama itiraf ediyorum Beckham’ı beğeniyorum. Giyinik halini ama :))) utandım işyerinde bakamadım düşün :==)

  3. Begüm, sürekli bakımlı sürekli süslü olunmaz ki bende karşıyım hiç mi kendimizi salaş bir şekilde sokağa atmayacağız yani ayıp ayıp:)

    Alev, ee hoş adam bende beğeniyorum yani beğenmiyorum desem yalan olur.

  4. Sunun bilinmesi gerek, bu tarz fotograflar cekilirken en az adam bir gün ac birakiliyorve su icirtilmiyor. Adam zaten aktiv sporcu oldugu icin kilo alma sansi cok az.Ama adam sigarasinida ickisinide iciyor…:-)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak