Debenhams Çocuk Kıyafetleri

debenhams-cocuk

 

 

Blogumda çocuk kıyafetlerine yer vermemi isteyen birçok ziyaretçim var. Artık onların isteklerine de fırsat buldukça yer vemek istiyorum.

Öncelikle alışılagelmiş markaların dışında, Cevahir Avm’de mağazası olan Debenhams ile başlamak istiyorum. Debenhams, yurtdışında satılan özel markaların ürünlerini satan mağazalar zinciri. Ürünler erkek, kadın, çocuk olmak üzere birçok kişiye hitap ediyor. Ayrıca mağazanın dekorasyon ve kozmetik kısmı da mevcut.

Çocuk kıyafetlerinde, Watthew Williamson, Red Herring, Blue Zoo, Rocha, ve Tigerlily vb birçok markayı bünyesinde bulunduruyor. Fiyatları Zara Kids standartlarında, ndirim zamanlarında ise inanılmaz uygun fiyatlara ürünler almanız mümkün olabiliyor.

12 Comments
  1. ya sanırım ben çocuk kaldım. Derhal büyük bedenlerini istiyorum :)

  2. Kısa bir süre önce Debenhamsta kozmetik bölümünde çalışıyordum.Ürünlerini tanıyorum kalitelidir ve sık sık indirime girer.Ayrıca İngilterenin en ünlü çok katlı mağazalarındandır.. :)

  3. Bayılıyorum balon eteklere kız çocuklarında.. Çiçekli elbise de ne tatlı öyle.. Çok güzeller hepsi…

  4. günaydınlar herkese, bende geçen sene Dehenhamstanstan miniğime biçok şey almıştım. özellikle indirim zamanında uğramanızı tavsiye ediyorum. hem kaliteli hem çeşit çok hemde inanılmaz ucuz oluyor…

  5. aman allahım çok tatlılar bunlar kırmızı çiçekli elbiseye bayıldım:))

  6. TŞK özellikle şu dönemde çocuk iç çmaşırlarında ve çoraplarında 3 al 2 öde var onlarda çok güzel oluyor tavisye ederim….

  7. ayy o tsihirtlerin o elbiselrin büyüğü olsada giysem yaa :) yada bir an önce bebiş yapalım mı yaa :)) ışılım derinciğime al bunalrdan acilinden şekercimmm :))

  8. yelizcim birşey sormak istiyorum kesin senin bilgin vardır diye düşünüyorum ellenin bir elbisesi varmış arkadaşım aysel çok beğenmiş ama ellenin ürünleri nerde satılıyor diye bana sordu bende sana sormak istedim bilgin varsa paylaşırsan çok sevinirim arkadaşlarda yardımcı olursa sevinirim…… :))

  9. ayy ugg lerin tatlılığına bakın pembe bot ne öle çok şirin:)))

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak