Debenhams’da Kampanya

 dekorasyon.jpg

Debenhams‘dan evinize ciciler almak istiyorsanız, kampanya başlatmışlar. Her 150 YTL ve üzerindeki ev ürünleri alışverişlerinizde 50 YTL indirim alıyorsunuz. Debenhams sadece Cevahir Alışveriş Merkezinde.

4 Comments
  1. Shaya grubu starbucks, claires, top shop, river island, body shop gibi markalarla her tarafı sardıklarında hala debenhams yok mu ? diye merak etmiştim.Moda olan her sey var.Ama sanki öteki markalar kadar göz önüne çıkmadı.Belki bu indirimle adlarını biraz daha duyururlar.

  2. Emirhan, debenhams sadece cevahir alışveriş merkezinde olduğu için kendini tanıtamadı desek yeri var. Shaya grubu mağazaları her tarafa yayılmış durumda alışveriş merkezleri, sokak araları, istanbul dışındaki mağazalar ee ne kadar mağaza o kadar marketing;)

    sevgiler

  3. sayın yeliz hanım debenhamsın sitesinde kızıma cicili elbiseler gördüm ama yalnızca ist da yeri var internettende siparişi dış ülkeden güvenemedim cesaret edemedim,neyse edinebileceğim bi yol biliyorsanız yönlendirirmisiniz.çünki buralarda iki üç belli marka var ama ondaki elbiselere bayıldım ,tşk

  4. Embiye hanım, İstanbul Cevahir Alışveriş Merkezinden başka bir yerde mağazası olmadığı için yapılacak başka birşey yok. Siz nerede yaşıyorsunuz ki?

    Sevgiler

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak