Dekolte Sınır Tanımıyor

blake-lively-peek-a-boob-03

article-0-0AFBC88D000005DC-364_468x765

66184_Christina_Hendricks_Emmy_3_122_551lo

16. yüzyılda başlayan korse ile göğüsleri kaldırmak bu sezon yine moda. Gerçi şimdi korse kullanılmıyor ama görüntü hemen hemen aynı. IFW’de defile izlemeye gelen bir davetlinin görüntüsü aynı Christina Hendricks gibiydi. Defile alanına geldiğinde herkesin gözü göğüslerdeydi:) Dekolte gündüz vakti biraz gereksiz olabiliyor, siz ne dersiniz?

17 Comments
 1. Blake’in dekoltesi güzel ama diğerleri biraz abartı gibi. Nadide Sultan bu haberi okuyunca pişman olmasın :-)

 2. inanmıyorum 3.numaradaki bayanın görüntüsü hiç hoş görünmüyor acaba niçin bu kadar dekolte kullanırlar anlamam çirkin göründüğünün farkında değiller mi bu arada blake lively’in pantolon ceket takımı çok hoşmuş onun dekoltesi çok abartılı olmamış beğendim:)

 3. yahu bu berbat bi görüntü!!! ne böyle görünmek isterim ne de görünene waoooow!! derim ama zaten onlarda benim demem için yapmıyolar bunu muhtemel olarak karşı cins diyordur :))) Çok abartılı ve de yapay geliyor bana, üstelik zaten mevcut olan göğüsleri kaldırmaya çalışma sonucu Christina’da iki taraf birbirinden farklı olarak mı görünüyo??? (bize göre sol daha yukarda) yada tam tersi. ( Bize göre sağ taraf yer çekimine dayanamamış) :)

 4. yaa dekoltenin aşırısı hiç ama hiç hoş durmuyo ve hiç bi cezbedici tarafı da yok bence her şeyin azı karar çoğu zarar;)

 5. Yeliz sen İstanbul IFW ne giydin onlarıda paylaş bence hatta ne giydim diye bir bölümde yapmalısın fikirlerinden yararlanırız bizde

 6. asli bende senin yorumundan sonra farkettim :)
  sadece blake güzel görünüyor diğerleri çok yapay

 7. evet yeliz sen ne giydin onları da paylaş lütfen. neler giydi fikri de hiç fena değil hani:)

 8. Blake nin gögüsleride bacaklarıda çok güzel silikonmu acaba ..christinanın bi göğsü benim kafam kadar çirkin bi görüntü bence hollanda ineği gibi ne o öyle yahu

 9. kesinlikle aşırısı berbat. ucuz bir görüntü olmuş üstelik gündüz çok gereksiz özel bir akşam ama dozunda bir dekolte harika olabilir :)

 10. Blake in göğüsleri silikon evet, bu arada IFW de Deniz Akkaya nın aşırı göğüs dekoltesi de fenaydı yani ben yüzüne bakamadım.. :) aşırısı gerçekten hoş deil..

 11. blake in göğüsleri gerçekten silikon mu yahu.. çok güzel gerçekten bende diyordum kız doğuştan taş gibi

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak