Dekorasyon Önerileri

yesildekorasyon1.jpg

Sarah Kaye sayfasından dekoratif önerilere şöyle bir baktım da içim açıldı. Evim yerleşmiş durumda olduğu halde hep birşeyler değiştirme fikir edinme çabası içerisindeyim. Ne kadar maymum iştahlıyım değil mi?:)

yesildekorasyon3.jpgyesildekorasyon2.jpgsalondekorasyonu.jpgrenkliyatakodasi.jpg

dekorasyonn5.jpgdekoratifmasa.jpgdekoratifkoltuk.jpgdekoratifyatakodasi.jpg

5 Comments
 1. mrb yelizciğim benim salonumda krem rengi kanepe tk ve yine krem stor perdeler var başkada bişe yok sence burayı nasıl şık hale gerirebilirim aksesuarlar veya yastıklar vs bana yardımcı olurmusun senin zevkine güveniyorum öpt.

 2. benim kendime ait bir evim yok ama eğer olursa burdan yararlanıcağımdan emin ol yeliz abla hepsi çooooooooooook güzel karar vermekte zorlanabilirimmmmm!!!!!!=)=)=)=)

 3. Beyazı sevdiğimi hep söylüyorum zaten ama nedense hep pembeyle kombine etmek hoşuma gidiyordu.Yeşilde fena değilmiş denenebilir:)
  ayrıca son fotoğraftaki siyah perdeyi beğenmedim :/

 4. Filiz, önce senin sevdiğin bir rengi bej tonları ile kombinleyebileceğini belirtmek isterim. Yada iki renge bağlı kalmak istemiyorsan, renkli birkaç tane koltuğa yastık al ( tepe home, boyner casa club ve mudo gibi yerlere bakabilirsin) salonuna ikili olur veya tekli raf al veya yaptır ( koyu yada beyaz düşünebilirsin) rafların üzerine çerçeve ve çeşitli objeleri yerleştirebilirsin. Halını daha pastel tonlarda seçip aksesuarlarını renkli düşünebilirsin. Ayna mutlaka edin derim salonun havasını değiştirir. Senden cevap gelince önerilere devam ederiz:) sevgiler

  Gizem, bencede :)

  Begüm, benim için bir mahsuru yok keyifle uygulamanı isterim:)

  Gizem, beyaz ve yeşilin arasına pembe ilave etsem nasıl olur acaba?:)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak