Dekorasyon

mumluk2.jpg

Bu mumlukların cam değilde farklı bir malzemeden olanlarından geçen haftalarda Profilo Alışveriş Merkezindeki Paşabahçe mağazasında gördüm. Model kuş şeklinde bunlar gibi oval, içine mum koyup evinizin herhangi bir köşesine asabileceğiniz şekilde tel takmışlar. Fiyatları 19 YTL civarındaydı.

Ayrıca sehpa üzerinde kullanılabilecek şekilde olanlarını da tasarlamışlar. Paşabahçe keşke sitesinde ürün koleksiyonuna yer verse de size sunabilseydim. Türkiye’de mağazaların ürünlerinin çoğuna webten ulaşamıyoruz, bu büyük eksiklik olsa gerek.

ayna1.jpg

Yuvarlak ayna özellikle sedef kaplama olursa böyle dikkat çeker işte, mumlar ve vazodaki gümüş kuşlar güzel bir dekoratif bir görüntü oluşturmuş.

dekorasyon1.jpg

Evinizde, girişe, yatak odasına veya salonunuzun bir köşesine uygulayabileceğiniz  gümüş rengi puflu, lake köşe masalı, vazo içindeki çiçeklerin, sedefli lambanın ve tabloların renk kattığı dekoratif bir sunum.

8 Comments
 1. yeliz siteni sürekli takip ediyorum ve çok beğeniyorum. ancak yorum yazmak bu güne kısmetmiş. yazıların ve önerilerin gerçekten çok hoş.

  bu arada paşabahçe’nin ürünlerinin pek çoğunun mevcut olduğu ve online alışveriş de yapılabilen bir sitesi var: http://www.pasabahcemagazalari.com

 2. Esra, bende doyamıyorum dekorasyon sitelerini gezmeye, çok hoşuma gidiyor, yeni fikirler ediniyorum, evime yeni birşeyler uygulamak çok keyifli oluyor:)

  Zuhal,çok teşekkür ederim her zaman yaz mutlu edersin beni,sağol bir ara gezmiştim bu sitesini, bilgi için teşekkürler
  sevgiler

 3. Merhabalar Yeliz, yukarıdaki yuvarlak ayna çok hoş siteleri teker teker dolaşıyorum ama bir türlü bulamadım. Bu aynayı nereden temin edebilirim. Yardımcı olursan çok memnun olurum.

 4. Merhabalar Yeliz Hn,Fatih beyin sorduğu yuvarlak aynayı nereden bulabileceğimizi soracaktım….Sergilediğiniz ürünlere adres bilgiside eklerseniz çok seviniriz:)

 5. çok teşekkürler en yakın zamanda ikeaya gideceğim her zaman olduğu gibi de kendimi kaybedeceğim:)

 6. merhaba yelizcim yuvarlak sedef kaplamalı aynayı çok beğendim nerden temin edebilirim.

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak