Dekoratif Aksesuarlar / Dekoratif Defter

defter.jpg

Arşivimde bulunan dekorasyon resimlerini karıştırırken bu desenli not defterlerini buldum.Tepe Home’dan yaklaşık altı ay önce aldığım telefon defterinin neredeyse birebir benzeri. Mavi üzeri parlak dokudaki deftere kadifeden şal deseni işlemişler. Ben  girişteki beyaz portmantomuzun üzerinde kullanıyorum. Yanındaki mavi mumluk Mudo’dan, ofisden bir arkadaşımın doğum günü hediyesi, ortadaki seramik tabağı ise Kapalıçarşı’dan aldım.

telefon-defteri.JPG

Aşağıdaki country desenli defterlerde yine arşivimden sahibinin eline ve zevkine sağlık diyelim, desenler bir harika hepsinden istemekle yetiniyorum sadece. Bu şekilde çeşit çeşit defter kaplasam yada alsam nerede sergileyeceğim ve gerek var mı?

country1.jpg

5 Comments
  1. Yelizcim mavi mumluğun aynısını bir arkadaşım da bana hediye etmişti.Hem de doğum günü hediyesi olarak.Tesadüfe bak valla:):):) Çok severek kullanıyordum ama ben malesef kırdım.Sadece ayaklığı kaldı.Belki bir işe yarar diye tutuyorum.Seninki beyaz portmantonun üzerine çok yakışmış.Defterinle çok uyumlu olmuş.Tabağa ise diyecek bir şey bulamıyorumm:):):)

  2. Ayşe, ne güzel bir tesadüf ayaklığa buna benzer cam mumluklardan asabilirsin aslında arasındaki telde duruyorsa teşekkür ederim, sevgiler

  3. Yeliz bence bu kadar deftere gerek yok. Güzel durmuş ama sıkıcı olur evin içinde bence…

    Telefon defterinde çok şık bu arada :)

  4. Alev, sanırım koleksiyon yapmış evinin bir odasında da sergilemiş, gerekli değil elbette ama hoş görünüyor.

    teşekkür ederim:)

  5. Evet canım teli de saklıyorum.Camcılarda bulabilirim sanırım bu şekilde cam mumluk.Öpüyorum:)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak