Dekoratif Aksesuarlar

tablo4.jpg

Geçtiğimiz hafta sonu Emirgan Korusu’nda çektiğim çiçek fotoğraflarından birini Beşiktaş Art’ a götürerek beyaz çerçeve yaptırdım. Beşiktaş Art benim evimdeki aynaları ve tabloları yaptırdığım yerdir. Çeşitli ayna modelleri var yolunuz düşerse uğramanızı öneririm. İkea, Koçtaş, Tepe Home, Laura Ashley ve Pabetland gibi dekoratif aksesuarlar satan mağazalarda bu tarz ufak tablolar satılır. Satın almak yerine kendi çektiğimiz fotoğrafları neden tabloya dönüştürmeyelim ki? Emirgan Korusu gezimizde çektiğim fotoğrafları buradan inceleyebilirsiniz. Tablo yanındaki melek de Çeşme Alaçatı’ hatırasıdır.

 mudocicek31.jpg

Mudo‘ nun yapma çiçeklerini oldum olası sevmişimdir. Yaklaşık on ay önce evimi dekore ederken Maslak Mudo’dan pembe beyaz tonlarında bu yapma çiçekleri ve koyu mor tonlarındaki cam vazoyu almıştım. Yanındaki ahşap üzeri rengarenk işlemeli el emeği mumluklar, küllük ve şekerlik de tabiki Mudo’dan. Gördüğümde işte bunlar tam benlik dediğim aksesuarlardı. İyi ki varsın Mudo:) Wenge masamın üzerine aksesuarlarıma uygun serebileceğim örtü çok aradığım ve sonunda Beymen’den Boyner’e transfer olan Casa Club’ dan buldum. Casa Club’a verdiğim linkde birçok aksesuar modelleri var, göz atmanızı öneririm.

8 Comments
  1. mükemmel bi site yapmışsın ellerine sağlık baktıkça daha güzel şeyler buluyorum işime yarayan çok güzel şeyleer var ya. çalıştığımız için vakit darlığından çarşı pazar unuttuk resmen ama burada herşeyi çok ii takip edeceğimi düşünüyorum tebrikler…….

  2. yeliz hanım, moda yada dekorasyon neye elinizi atsanız müthiş şeyler yapıyorsunuz seçiyorsunuz sizi tebrik ediyorum her sabah ilk işim sizin sitenizi gezmek

  3. Kadriye merhaba, bende gezmek istediğim yerleri, yapmak istediğim şeyleri sıraya koymak durumda kalıyorum, bütün gün zaten ofis içerisinde zamanımızı geçiriyoruz. İstediğin her konuda bana yaz lütfen, havalarda ısınmışken çarşı pazar gezmeyi unutma:) ilgine teşekkür ederim.

    Ahucum, istediğin bir resmi seç sana göndereyim yaptır istersen, bugün zaten pişti olmuşuz, saks mavisi sana da çok yakışmış:)

    Melek merhaba, ilgine teşekkür ederim.

    Sevgiler

  4. Edizcim, gereksiz eşyalar olunca birde üstüne aksesuar doldurursan o evın halini sorma gitsin :)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak