Dekoratif Aynalar

ayna61.jpgayna51.jpgayna41.jpgayna31.jpgayna21.jpgayna101.jpg

Dekoratif amaçlı kullanılan bu aynaların evlerimize kattığı hava bir başka. Evinizde salona,  girişe veya yatak odasına rahatlıkla asabileceğiniz modeller. Bu fikirler kaçmaz, ben ayna alma hakkımı doldurdum ama geçenlerde İkea’da gördüğüm kurdeleli oval aynayı gözüme kestirdim, bir dahaki gidişimde kim tutar beni:). Mudo ve Tepe Home’da alternatif ayna modelleri var.

5 Comments
 1. selam, ben bu aynaların birebir satıldığı yerleri öğrenmek istiyorum… (bu arada tutuldum ben bu siteye çok hoş.. İnsanın herşeyden haberi oluyo çok sağol yeliz;)))

 2. Zümrüt, bu tarz aynalar için Mudo, Tepe Home, İkea’ya bakmanı önerebilirim. Ayrıca Beşiktaş ve Nişantaşında güzel aynalar satan mağazalar var. Tabi birebir bunların aynısını bulma şansın olmayabilir, çok teşekkür ederim, senı tanıdığıma memnun oldum, sevgiler

 3. Ben son zamanlarda yeni keşfettiğim Mirror Fabbrica’yı takip ediyorum. Tavsiye ederim çok çeşitli özel tasarım el yapımı ayna seçenekleri var. Sonunda Bubble modelinden sipariş verdim. 10 gün içerisinde kapıma geldi. Ankara’da olanlar için büyük şans bence:-)

  adresi http://www.mirrorfabbrica.com

 4. mrb;
  aşk olsun ben daha öncede yazdım ama yukarıda cam fanuslu
  abajuru nerden bulabileceğimi yazmadınız:)

  çok kırıldım:

 5. merhaba
  en sondaki aynayı üst resimdekiyle aynı sanırım. nerden bulabilirim çok beğendim bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirimm:)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak