Dekoratif Çalışma Odaları

Evinizde keyifli alanlar yaratmak istiyorsanız bu dekorasyonlara göz atmanızda fayda var. Çalışma masasından tutunda odada kullanacağınız abajur veya panoya kadar alternatif örnekler var.

Çalışma odalarında en efektif kullanılan çözümler duvara monte edilen raflar ve desenli dekoratif kutular. Bu tarz ihtiyaçlarınız için söylememe gerek yok aslında hepiniz biliyorsunuz en ekonomik adres İkea.

7 Comments
 1. Bu ara ders çalışmakla kafayı bozmuş durumdayım.Sınavlarım yaklaşıyor ve ben harıl harıl çalışmaya devam ediyorum :)
  Çalışma odaları çok hoşuma gitti. Hepsi birbirinden güzel.Bu odalarda insanın daha çok canı çalışmak ister herhalde. En azından benim öyle olur :)

 2. ben 3.resimdekini çok beğendim başka yerlerde değil ama çalışma odasında dağınıklığı seviyorum:)kırtasiye malzemelerinede çok özel bi ilgim var .3.deki bütün herşey süper:):)

 3. Çok şıklar.. :)

  Benim çalışma odam rengarenk.Açıkçası ofisteki duruluktan bunalmış durumdayım ama Allah’tan mesleğimi seviyorum o yüzden pekte şikayetçi değilim.. :)

  3.resim benim çalışma odama benzemiyor değil.Duvara monteli raflarımda ofis dosyalarım ve romanlarım duruyor.Hemen altında çalışma masam var.Üzerinde bir adet masa lambası elbette.Çalışma masamın hemen yanında bilgisayar masamız var.Çalışma odası olarak ayırdığımız oda oldukça küçük olduğu için raflar çok işime yaradı.Malum İstanbul’daki binalarda çalışma odası olarak oda ayırmak biraz zor,buna da şükür.. :) Odanın köşe kısımlarında da mumlar bulunuyor.Mumları çok seviyorum.. :):) Tabi bir de projelerimi yerleştirmek için uzuuuuuun sepetler.. :) Bir mimarın mekanında en gerekli şeylerden biri yanii :)

  Teşekkürler haber için canımm… :)

 4. ben 1. fotodakini beğendim çünkü tam benim tarzım “düzenli”bir oda

 5. çok güzel bunlar, içim açıldı..
  bana en kısa zamanda piyango tarzı bişey çıkması lazım, tabi önce oynamak gerek :)

 6. bende calısma kosesı hzrlamak ıstıoyorum kendıme ama cok ıslevlı bısı ıstıyorum hersy elımn altında olsun bıraz daha onerı olsa fena olmazdı:)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak