Dekoratif Duvara Monte Edilen Masa

 duvaramontemasa1.jpg

Ocun’un sitesinde gördüğüm bu duvara monte edilen masa dar alanlar için düşünülmüş bir tasarım. Masa altındaki göz, aksesuvarlar ve duvardaki tablolar birbirini çok iyi tamamlamış. Belki sizler arasında da bu tarz bir masa evinde bir yerlerde uygulamak isteyen olabilir. Bence çok akıllıca yerden kazanmış olursunuz.

11 Comments
 1. Yeliz,aslinda ben en cok da duvara monte edilmis takı askısını sevdim!Boyle birseye o kadar cok ihtiyacim var ki..Suanda kolyelerimin bir kismi bembi’nin hediyesi kutuda;digerleri koctas’tan aldigim baska bir kutuda ve ama ben onlarin hepsini gormeden unutuyorum nelerim oldugunu :) fakat isin kotu kismi;ben duvarimi kiyip delemiyorum :( kiraci oldugum icin olabilir mi?

 2. Begüm, sen çok yaşa gözümden kaçmış mutlaka dene derim, del duvarı evden eğer çıkarsan zaten boyatmak zorundasın halledersin. Yada yapışkanlı bir aparat kullanabilirsin hem delmemiş olursun koçtaşta falan vardır belki. Bu arada ben mantar takı panosu yapmıştım blogda arat belki seninde hoşuna gider, bu arada Bembi’yi çok severim ortak arkadaşımız olmasına sevindim :)))

 3. Bengi’nin blogunu ve bu sayede kendisini uzaktan da olsa bende seviyordum ama kapamasına üzüldüm doğrusu. Blog aleminde kepenkler iniyor bu aralar :(

  Dresuar tarzında hoş bir masa olmuş, özellikle küçük mekanlar için şık bir çözüm olabilir.

 4. Alev, aa benim haberim yoktu bugün yazı girmiş o kadar yoğundu ki işleri bloga vakit ayıramıyordur herhalde, keşke herkes bu tip sebeplerden dolayı kapatsa :)))
  Hem dekoratif hem kullanışlı daha ne olsun :)

 5. Yeliz,evet bembi benim taa ilkokul ikiden beri arkadasim;cok sevindim ortak arkadasimiz olmasina ben de! :)
  Mantar panoya hemen bakiyorum;cok saol! :)

 6. Begüm, o zaman Bembi’de İstanbul’a gelince toplu bir randevu ayarlayalım
  Bak hoşuna giderse denersin gerçi panoya takıları tak çıkar zahmetli gelebilir belki :)
  Canay, yerin varsa uygula derim ;;)

 7. bu masa gençler için çok alternatif bir masa masa muhteşemmmmm ben çok beğendim:D:D

 8. duvaramonte edilen masayı çok beğendim gençler için çok alternatif bir masa kim yaptıysa ellerine sağlık:D:D:D:D

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak