Dekoratif Kurdeleli Tablolar

tablolar3

 fotoğraflar:decoratingideakidrooms

Kız çocuklarının odalarını dekore etmek kadar keyifli bir uğraş olamaz herhalde. Beyaz vintage askılık, kurdeleli tablolar, fiyonklu bej rengi perde ve beyaz boy aynası gibi ayrıntıların hepsi uygulanabilir hoş fikirler. Sadece kız çocukları için değil, aranızda bu tarz dekorasyonlardan hoşlananlar varsa  ilham alınabilir. Duvara asılan dekoratif tablolar ister bir tuval çalışması olsun, ister bir aile fotoğrafı astığınız odanın kesinlikle havasını değiştirecektir.

tablo

ayna

perde

 

 

9 Comments
  1. Sinem,ikea’da görmüştüm.
    Dekorasyonu çok seviyorum.Eskiden de severdim ki o yüzden seçtim mimarlığı. :) Mesleğim gereği yaptığım bu işi çok seviyorum. :) Buradaki tablolar da çok sevimli gözüküyor. Teşekkürler yeliz :)

  2. bence çok güzel kurdelayla çok güzel şeyler yapılabilir el işini çok sewiyorum

  3. Tuğçem, teşekkür ederim…ben muhabirim gerçi işimi seviyorum ama içimde kalan meslek iç mimarlık, dekoratör çünkü çok seviyorum kumaşlarla, renklerle zevkli şeyler ortaya çıkarmayı.Senin işinde hayal etme sınırı yok, ben ne kadar objektif olmam gerekiyorsa sen de bir o kadar subjektif olursan, bireysel olarak öne çıkaracağın fikirlerin varsa başarılı olursun…senden de fikirler alabiliriz, ev dekorasyonu konusunda…

  4. Teşekkürler yeliz, laura ashley Ankara’daki dükkanında çok sınırlı şeyler var..

  5. sinemcim,rica ederim. seve seve yardımcı olurum dekorasyon konusunda. sevgiler:)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak