Dekoratif Mekanlar

yatakodasi.jpg 

Yatak odanızda huzurlu ve zevkinize uygun bir ortam yaratmak sizin elinizde. Özellikle soft ve açık renkler kullanmanız yatak odanızı daha ferah gösterecektir. Kullandığınız tablo, abajur, aksesuar odanın havasını değiştirecek detaylar.

yatakodasi2.jpg

Yalın çizgilere ait meşe yatağa uygun country tarzı çiçekli yatak örtüsü bu öneriye ne kadar romantik bir hava katmış. Benim çok sevdiğim tarz, yatak odamı çağrıştırıyor.

salon.jpg

Bu salonda çiçek desenli koltuktan anlaşılacağı üzere country stili gözler önüne serilmiş. Romantik ve sevimli bir hava yaratılmış.

konsol.jpg

Konsollar hep sıradan ve klasik tercih edilmek zorunda mı ? Neden antika ve farklı modeller tercih edilmez. Yada konsolsuz bir salon neden düşünülemez. Örneğin ben salonumda konsol kullanmıyorum. Tabi bunda en büyük etken mutfağımın geniş ve dolaplarımın yeterli olması. Fotoğraftaki konsol babaannemden kalma annemin evinde kullandığımız modelin birebir aynısı sadece bizimkinin rengi daha açık, üzerinde de dore rengi çerçeveli aynamız var. Yani eskileri bilmesek yenileri bize yutturacaklar:).

Dekoratif  mekanlar yaratmak isteyenler için fotoğrafları kullandığım site ve daha fazla öneri burada.

2 Comments

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak