Dekoratif Mumlar

mum1.jpg

Hangi renkte ve hangi boyda mumları bir arada kullanabileceğinize karar veremiyorsanız bu hoş bir öneri.

 mum2.jpg

Dekoratif sade tepsilerde mumlarınızı sergileme fikri bence çok hoş. Benimde İkea’dan aldığım gümüş rengi bir tepsim mumlarım için kullanıyorum.

mum3.jpg

Bu şamdan modelleri daha modern döşenen evler için olsa gerek, Esse’den bunlara benzer gümüş şamdanlık almıştım ama malesef karardı ve geri iade ettim. Mudo’dan renkli tahtadan desenli şamdanlar aldım onları da bir ara sizlerle paylaşırım:)

mum4.jpg

Cam şamdan ve minik gümüş tepsi üzerinde mumlarınızı kullanabilir hatta iki dekoratif öneriyi de bir arada kullanabilirsiniz.

mum7.jpg

Wenge mobilyalarla ağırlıklı koyu renklerde aksesuar kullanmak yerine beyaz, açık kahve, veya daha parlak renklerde kullanılmalı diye düşünüyorum. Koyu renk aksesuarlar koyu mobilyaları çok boğuyor.

Kaynak

14 Comments
  1. Yelizcim modern ile cam ve tepsi içindeki şamdanları çok beğendim.Umarım bende evim için böyle güzel şamdanlar bulabilirm.

  2. Cerencim, orada dekorasyon amaçlı hangi mağazalar var? bulursun birçok yerde bu tarz aksesuarlar satılıyor.

  3. Hem kokuları hem de dekorasyona kattıkları hava çok güzel. Ben banyoya da mumlardan koyuyorum, çok hoş duruyorlar. Aynanın önüne ve klozetin üstüne, ikişer tane. Kokulu ve küçük olanlarından. Çok şeker oluyor, hem de mis gibi kokuyorlar.

  4. Gözde’mi desem Nasya’mı :) ? mum bendede her odada var diyebilirim dekorasyona damgasını vuruyor cidden:)

  5. mrb yeliz hanım………..4.sıradaki cam şamdanların markasını öğrenebilirmiyim acaba?

  6. cam şamdan ve tepsi üzerinde mum takımının fiyat ve nereden alabilirim bili veririmisiniz

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak