Dekoratif Odalar

Beyaz masa ve pempe çiçekler ne kadar romantik görünüyor. Dolap üstündeki kurumuş ortancalar ise ayrı güzellikte. Ev dekorasyonu ile şu ara haşır neşir olanlar için birkaç öneri benden uygulaması sizden.

6 Comments
  1. yelizcim çok güzeller, dekorasyon fikirlerine yer verdiğin için teşekkür.. ben en çok pembe sandalyeler ve pembe masa örtüsünü sevdim, bi an masaüstü resmi mi yapsam dedim, o derece yani :)

  2. Ilk fotografa bayildim(buyuk olan) Tam benlik::)
    Beyaz masada oturup pembe ciceklere bakarak cayimi yudumlamak istedim:)

  3. lale, biz pembe severiz belli oldu:)

    seçil merhaba, aynı duygulara kapılmışız desene, sesin çıkmıyor yoğunsun herhalde, sevgiler

  4. güzel ilk bakışta ferahlık veren bir görünüm…ama ayrıntılara dikkatli bakınca bilgisayarın durduğu yer ve abajur arasında büyük bir tezatlık göze çarpıyo..göz kalabalığı oluşturmuş..yalın ve sade görünümü bozmuş..

  5. bilgisayar bence de kötü durmuş çünkü hem bilgisayarın durduğu komidin tasarımı dolayısıyla bilgisayar kullanmaya hiç uygun değil, hem de o dekorasyonla acayip alakasız kalmış. yani insan bacaklarını nereye uzatır ki o bilgisayarı kullanırken? sanki sırf beyaz olduğu için konulmuş gibi :)

  6. yaws aLLhım hYa bune ßea oturma odası qißi ßazıLarı qHüzeL ama ßHazıLarı cHoqo aHanLamsızz peah diyeSim qHeLdii…!!!xD

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak