Dekoratif Raflar

Günümüzde evini yeni dekore eden herkes mutlaka raf kullanıyordur. Hangi mağazaya girseniz raf modelleri mevcut. Bende birkaç örnekle buradan yaptırmak isteyenlere fikir vermek istedim.

Raflarla ilgili diğer haberim burada.

11 Comments
 1. Yelizcim çok şık raflar bunlar, kızımın odasına kitaplarını koymak için eşimden istemiştim vakti zamanında ama hala alacak ya da yapacak :)
  Sevgiler..

 2. ilk sıradaki rafa bayıldım. kızımın odasına çok güzel olur.Parfüm tarak ve kozmetiklerini koyar.okula giderken büyük kolaylık hatta yanına birde boy aynası bayılır kızım

 3. hepsini çok beğendim, ben de evimde raf kullanmayı çok seviyorum. üçüncüdeki sticker da çok hoşuma gitti, iyi fikir.. bir de dördüncüdeki farklı ayaklar, o da iyi fikir..

  bir de yelizcim ben taşınıcam da, daha fazla dekorasyon fikri verirsen süper olur, hem bencilce hem de sipariş gibi oldu :)

 4. ne kadar dekoratifdir ne kadar işlevseldir bayılırım..küp şeklindekilerde çok eğlenceli olmuş..

 5. Raflar gerçekten çok dekoratif. Kızımın odasında da 2 adet beyaz raf kullandık ve oyuncaklarını koyduk.İKEA’da çok uygun modeller var tavsiye ederim.

 6. Feyza, bence bir an önce yaptır bu tarz uzun raflar çok kullanışlı. Yapmazsa İkea’dan alırsın:)

  Gökçen, bencede çok iyi düşündün uygulamalısın. İkea’da istediğin renklerde uygun fiyatlara bulabilirsin.

  Lalecim, sende iste yeterki talep fazla olduğu için hergün dekorasyon haberi girmeye gayret gösteriyorum. Bu arada nereye taşınacaksın bakiyim ;)

  Kıymet, küp şeklinde olanları hiç kimsede görmedim. Çok eğlenceli ve farklı duruyor.

  Esved, ne kadar güzel olmuştur. Aslında fotoğrafını çekseniz bana yollasanız diyorum nasıl olur ? Sizden gelenler kategorisinde yayınlarım.

  Ceren, iyi ki son iki senedir raflar ortaya çıktı :)

  Sevgiler

 7. yelizcim bakalım, şu anda anadolu yakasındayız yine buraları düşünüyorum. göztepe civarı olursa süper olur..
  yeni haberleri bekliyorum, teşekkür :)

 8. gerçektende raflar çok şık benımde duvar unıtemde raflarım var gerçekten çok dekoratıf duruyo ayrıca ortadakı rafı çok beğendım yelız nerden o raf acaba bı bılgın varmı

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak