Dekoratif Raflar

Dekoratif Raflar

Dekorasyonda artık raflar çok fazla kullandığı için birbirinden farklı tarzda modeller çıkıyor. Wenge raflarda daha fazla alternatifler var, bu sitedeki, bu şekilli olan raf modeli hem kitap ve dergilerinizi koymak için  hemde dekoratif amaçlı kullandığınız objeleri sergileyebileceğiniz şekilde düşünülmüş.

Dekoratif Raflar

Evet bu karma düşünülmüş, wenge, meşe ve lakeden kutucuk şeklinde raflar. Tamamen dekoratif amaçlı kullanabileceğiniz türden, düşünebilir farklı bir model.

Dekoratif Raflar

Wenge ile lake karışımı, farklı boyutlarda bir  raf örneği daha. Boyutlarının farklı olması ve duvar renginin yeşil olması :)  gayet iyi. 

 Dekoratif Raflar

Meşe rengi enine boyutları daha kısa ve yine boylarda simetri oluşturulmuş bir dekoratif raf örneği, bu öneriler kaçmaz :)

Dekoratif Raflar

Meşe rengi beşgen şeklinde içine sadece bir tane aksesuar koyabileceğiniz bir model. Ben bu tarz raf pek görmedim. Benim evimde olan bir başkasında olmasın diyenler için ideal bir model.

Düz raf modellerinden İkea ve Koçtaş’da istediğiniz renkte var. Diğer modellerden düşünüyorsanız Masko ve Modoko’da hangi mobilyacıya giderseniz sipariş üzerine yapıyorlar.


Yorum
 1. Posted by nurdan
 2. Posted by yeliz
 3. Posted by KIYMET
 4. Posted by yeliz
 5. Posted by ocun
 6. Posted by yeliz
 7. Posted by yeliz
 8. Posted by Filiz
 9. Posted by yeliz
 10. Posted by zümrüt
 11. Posted by yeliz
 12. Posted by derya
 13. Posted by yeliz
 14. Posted by ayfer
 15. Posted by yeliz
 16. Posted by celal ekmekci
 17. Posted by devrim
 18. Posted by sedef
 19. Posted by selda
 20. yeliz Posted by yeliz
 21. Posted by merve

Yorum Yapın