Dekoratif Raflar

raf51.jpg

Dekorasyonda artık raflar çok fazla kullandığı için birbirinden farklı tarzda modeller çıkıyor. Wenge raflarda daha fazla alternatifler var, bu sitedeki, bu şekilli olan raf modeli hem kitap ve dergilerinizi koymak için  hemde dekoratif amaçlı kullandığınız objeleri sergileyebileceğiniz şekilde düşünülmüş.

raf41.jpg

Evet bu karma düşünülmüş, wenge, meşe ve lakeden kutucuk şeklinde raflar. Tamamen dekoratif amaçlı kullanabileceğiniz türden, düşünebilir farklı bir model.

raf31.jpg

Wenge ile lake karışımı, farklı boyutlarda bir  raf örneği daha. Boyutlarının farklı olması ve duvar renginin yeşil olması :)  gayet iyi. 

 raf21.jpg

Meşe rengi enine boyutları daha kısa ve yine boylarda simetri oluşturulmuş bir dekoratif raf örneği, bu öneriler kaçmaz :)

raf1.jpg

Meşe rengi beşgen şeklinde içine sadece bir tane aksesuar koyabileceğiniz bir model. Ben bu tarz raf pek görmedim. Benim evimde olan bir başkasında olmasın diyenler için ideal bir model.

Düz raf modellerinden İkea ve Koçtaş’da istediğiniz renkte var. Diğer modellerden düşünüyorsanız Masko ve Modoko’da hangi mobilyacıya giderseniz sipariş üzerine yapıyorlar.

23 Comments
 1. Ben bunların düz olanlarını kullanıyorum, bence bu model daha farklı ve güzel yaptırabilirsin.

 2. Kıymet Merhaba,
  Raflara takılmayan varmı?:)Şimdilerde rafsız ve tv ünitesiz bir ev döşeyen yoktur sanırım:)
  Sevgiler

 3. ilk resimdeki raf gerçekten güzel duruyor yeliz.duvara montaj elemanlarınında görünmemesi hoş bir durum ayrıca.

 4. Esra sana katılıyorum,İkea’da beyaz, wenge,meşe gibi renklerde düz modeller var,fiyatları da çok uygun marangozda yaptırmanıza değmez mutlaka uğrayın.

 5. yeliz süper hepsi…. bende evime ikincisinden almak istiyorum ama evim küçük:(( şık durur mu bilmiyorum

 6. çok teşekkürler bu raflara bayıldım model arıyordum bulamamıştım yaptırıyorum

 7. raflara bayıldım lütfen bana sipariş edebileceğim bir adres gösterin istanbul dışında oturuyorum

 8. ayfer, bu raflar yurtdışındaki bir dekorasyon firmasına ait sen ancak modelini gösterip herhangi bir mobilyacıya yaptırabilirsin, sevgiler

 9. bu duvarda asılı duran rafların duvara montajı nasıl oluyor. Teknik kitapçık veya çizim ile anlatımını yayınlayabilirmisiniz.

 10. selam ,
  raflar birbirinden güzel. siyah köşeli rafı çok beğendim. ölçüler nedir söyleyebilir misiniz?

  teşekkürler

  sedef güllük

 11. merhaba en baştaki siyah 2 tane olan rafın kullanıldığı malzeme ve fiyatını öğrenmek istiyorum.sipariş üzerine yapıyormusunuz

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak