Deri Pantolon ve Taytlar

2011 ilkbahar ve yaz sezonu trendlerinde önemli yeri olan deriler sıklıkla kullanılmaya devam ediyor. Genelde deri ceketler daha sık kullanılmakla birlikte, deri etek ve pantolonlar da sezonun vazgeçilmezleri. Örneğin ben bu kış camel ve siyah tonlarında deri eteklerimi severek kullandım. Hatta Topshop’tan deri görünümlü tayt bile aldım.

Özellikle son günlerin favorisi deri pantolon ve taytlar olarak karşımıza çıkıyor. Sıcak havalarda derinin giyilmesi zor olduğundan alternatif olarak deri görünümlü lateks taytlara yönelebilirsiniz.

Style Butik’te yeni ürünler ve lateks taytlar var, göz atmanızı tavsiye ederim.

5 Comments
  1. Herkese yakışmayan bir şey. Kesinlikle uzun boylu ve zayıf kadınlarda daha şık duruyor.
    Bu sene deri ceketler, taytlar, çantalar çok moda.

    Tabi ben asla deri olan hiç bir şeyi üzerime giymem. Kendime yakıştırmıyorum nedense…

  2. Ay bayılıyorum özellikle dar paça siyah renk tayt,pantolon modellerine. Ne feminen bir görüntü yaratıyor kadınlarda boyu 1,60 ve üstü her hanım rahatlıkla kötü görüntü olmaksınız giyebilir bence. bu arada kızlar illa orjinal deri giymenize gerek yok. Yelizin butiğinde de var lateks tayt görmüşsünüzdür mutlaka. bu tarz licralı,elastik kumaşdan yapılmış deri görünümlü koku ve terleme yapmayan tasarımlar var. ben severek rahatlıkla kullanıyorum. en son Sisley’in siyah deri,dar skınny pantolonunu aldım çok hoş duruyor.

    mutlu günler : )

  3. ayy yaa şu rose beni bir gün öldürcek güzellik yani ayoll:) sevmiyorum deri ama yakışanada yakışıyo:)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak