D&G 2010 Yaz Koleksiyonu

dg-1

dg-2

dg-3

dg-4

D&G 2010 Yaz yoleksiyonu Milan Moda Haftası’nda tanıtıldı. D&G’nin koleksiyonu kovboy kıyafetlerinden esinlenerek hazırlanmış. Kovboy çizmeleri, püsküller, jeanler, süet ve deri kıayfetler koleksiyonda dikkat çekenler parçalar arasında. Burberry defilesinde görmüş olduğumuz kemer detayları bu koleksiyonda da karşımıza çıktı.

fotoğraflar: style

14 Comments
 1. ayyy fırfırlı kot elbiseye bittim bittim birde yanındaki krem elbise şahane ama tabi fiyatlarda şahane :))

 2. bir kaç gün önce dg den çok güzel bir kazak beyendim. yününden çok emin olamadığım için almadım. söylemeye gerek yok oldukça pahalıydı :) eğer dg den kazak alan varsa bana fikir verirse çok sevinirim. o kadar para verip hemen bozulmasını istemiyorum :)

 3. Şahane bir kreasyon olmuş bence… Kovboy kıyafetleri bana her zaman çok karizmayik gelmiştir zaten. Bu koleksiyonda da, 1, 3, 8 ve 9 numaralı kombinler favorilerim.

 4. Muhteşem. D&G yazılmasada……D&G olduğu hemen belli oluyor.Her koleksiyon çok farklı ama yinede bir D&G çalışması olduğu belli oluyor.Bu çok hoşuma gidiyor.

 5. ASLIcım ben kazağını hiç giymedim. Fakat yeğenim doğduğunda genelde ağbim D&G kazakları alırdı oğluna ve malum bebek kıyafeti sık yıkanır ve hiçbir sorun olmamıştı kazaklarda.Üzerinde yıkama talımatına uyduktan sonra hiç birşey olmaz merak etme:)) Alırsan memnun kalacağını umuyorum.

 6. Yine harika koleksiyon! DG’den kötü bir ürün beklemedim hiçbir zaman zaten. Hep çok memnun kalmışımdır ürünlerinden. Kalitesiyle,şıklığıyla hemen belli eder kendini.

  ASLIcım,ben çok kez kullandım kazağını.Belgin’in de dediği gibi üzerindeki talimatlara uyduğum sürece hiçbir sorun çıkmadı.Kesinlikle tavsiye edebilirim,hiç düşünmeden.Şimdiden güzel günlerde kullanmanı dilerim.

 7. son resmdekine benzeyen bi starplez elbisem var.. çok hoşlar tatile gttiinde gala gecelerinde fln gymek ii oluyo =)

 8. bence hepsi çok güzel ama ben en sondaki kot elbiseye bayıldım tam benim tarzım

 9. yünlüleri yünlü şampuanı ile yıkarsanız hiç bir şey olmaz, tüylenmez çekmez, kesinlikle bozulmaz…

 10. çok teşekkür ederim yorumlar için :)umarım dediğiniz gibi olur. çünkü çok beyendim :D derler ya üzerinde paralansın umarım öyle olmaz :p
  bir arkdaşım beymende orjinal ürünlerin yanı sıra taklit ürünlerinde yer aldığını söyledi bu konu hakkında bilginiz var mı? hiç rastladınız mı ya da anladınız mı?

 11. Ben de çizmelere bayıldım. Ama hiçbir yerde bulamadım.Yardımcı olursanız sevinirim.

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak