Diane Kruger’in Giydiği Elbiseler

diane-kruger-5

Bu aralar ziyaretçimden mailler alıyorum. Mailden fikir alışverişinde bulunuyoruz ama herkese öneri olsun düşüncesiyle ünlülerin giydiği elbiselerden örnekler vermek istedim. 

Bale ve modellik yaparak tanınan Alman asıllı oyuncu Diane Kruger’in galalarda giydiği elbise modellerine şöyle bir göz atalım. Bale yapan Diane incecik bir vücuda sahip ve giydiği elbiseleri çok iyi taşıyor.

Siyah elbisesinin altına giydiği fiyonklu sempatik ayakkabının benzerinden Nişantaşın’daki Nr39’da görüp denemiştim. Hatta fiyonklu farklı modellerde ve renklerde de çalışmışlardı. Gri elbisenin altına pembe ayakkabı giyip, gri tonlarında portföy çanta kullanmış. Biz olsak çantada pembe olsun diye tuttururuz, hiçte sırıtmamış, ojelerini de ayakkabısına uydurmuş.

diane-kruger-1

diane-kruger-2diane_kruger-3diane-kruger-4diane-kruger-61

diane-kruger-8diane-kruger-12diane-kruge-13diane-kruger-14

8 Comments
 1. diane farklı tarzlar kullanmış kişiliğinin çok yönlü olduğunu ve değişikliği sevdiğini düşündüm sonra dikkatimi renkler çekti genelde aynı alışkanlıklarınıda seviyor dedim… ilk fotoda saçına bayıldım. saçlar topluyken daha çekici geldi bana. 5. fotodaki kıyafeti de çok yakışmış çok asil durmuş.

 2. Saçlar, elbise, ama ayakkabılar o ayakkabılar harika olmuş
  çok başarılı..

 3. ÇOK GÜZELMİŞ SİYAH ELBİSE VE AYAKKABILAR PEMBE AYAKKABIDA ÇOK HOŞ TABİİ

 4. ilk fotodaki ayakkabılarına bayıldım…şahane!daha önce buna benzer gelin ayakkabıları da görmüştüm..bu yılın fiyonk modasını yansıtıyor!

 5. ______________
  ELbiselerii giyim tarzıı çok hoşş ve şık.
  Saçlarıı topluyken daha güsel yüzü bence.

  Ammaaa bacaklarıı çok çirkin benceee :/
  Hiçç beğenmedimm.. Kemiklerii bellii sayılıyo yani :)))
  İLk fotodakii papişşleriidee harikaaaaaaaaaaaaaaaa!
  İstiyoruuuuummmmmmmmm :)
  ______________________

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak