Diesel Be Stupid Reklamları

dieselbestupid2010-kis-09dieselbestupid2010-kis-16dieselbestupid2010-kis-02

Diesel, “Be Stupid /Aptal Ol” reklam kampanyasına 2010 kış sezonunda da devam ediyor. Be Stupid reklam kampanyası, aptallığın aslında ne kadar cesur, yaratıcı ve yeniliğe açık bir meziyet olduğunu anlatıyor.

14 Comments
  1. ayyyy o çocuk ne yapıyor öyle kızın poposunumu ısırıyor allah sizi kahretmesin terbiyesizler :((( ayyy bazıları çok açık saçık uç olmuş yaaa yurt dışında hoş karşılanıyor mu ki böyle şeyler :((

  2. berencim uçmuş bu millet yahu…yurt dışında böle şeylerin hoş karşılanmasını bırak daha fazlası bile var…Allah affetsin

  3. be stupid concept olarak saçma buluyorum nedne yani ilgi çekicimi oluyor:))şimdi açık olmasıda değil cidden saçma:))

  4. cıkk olmamış, e orijinalliği ve akılda kalıcılığı reklam kampanyasının başarılı yönü bence amaa işte asıl farkındalık için bu durumlar olmadan hayal gücü çalıştırmak .

  5. bir insan sırf çıplak diye günahkar oalcağını düşünmüyorum Allah affetsin demek bence butür durum için çok ağır ne alaka bence bu çıplaklardan kafasında garip düşüncelerkuranları Allah affetsin…

  6. ben de Allah affetsin diyorum..Büşra sırf bu yüzden değil de fazlası da var demek istemiş bence (kendilerine katılarak sevgiler :)

  7. ys kesinlikle sana katılıorum çok doğru söylüosun… sonuçta diesel aykırı bir marka ve koleksiyonlarıda hep iddalıdır durum böle olunca diesel gibi bir markayı bu şekilde tanıtmayı gayet yaratıcı buluorum.ztn tom ford gibi bir çok ünlü markanın bunlardan çok daha cüretkar reklam kampanyaları olduğunu hatırlıorum.. ben çok beğendim ;)

  8. bencede olmamış neticede dikkat çekmek ya da iddalı olmak için bütün tabuları yıkmak gerekmez.

  9. ys sence bu görüntüler karşısında insanın kafasına garip düşünceler gelmesi normal diilmi?yada sırf bi reklam için bi kızın poposunu bi erkeğin ısırması normal mi?

  10. Büşra 21. yy’da yaşıyoruz tatlım. Bence dünyaya açılmanın zamanı gelmiş de geçmiş senin için. Moda özgürlüktür ibaresinin yanına onların bizim ülkemizdeki gibi kısıtlayıcı ve ayıplayıcı bir toplum olmadıklarını ekleyerek senin için yas tutmaya başlıyorum. Retro gündemde de sen fazla geride kalmışsın tatlım. Neyse… yalnız olmadığın için biraz sevin ama azınlıkta olduğunu unutma. Ayrıca onlar müslüman değiller, değil başlarını hiç bir yerlerini kapamak zorunda olmadıklarından normal bir poz olduğunu düşünüyorum. Diesel yapmış yine numarasını, eğlenceli bir kampanya.

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak