Diesel İç Çamaşırı Koleksiyonu / Diesel Intimates

diesel-intimates1

diesel-intimates2

Sıradışı reklam kampanyaları ile kendinden söz ettiren Diesel, iç çamaşırı koleksiyonunu da göz alıcı bir kampanya ile tanıtıyor. İpek tulumlar, dantel biyeli üst ve altlar koleksiyonda yer alan ana parçalar arasında yer alıyor.

diesel-intimates3diesel-intimates4diesel-intimates5diesel-intimates6

9 Comments
 1. Koleksiyon güzel beğendim ama dieselden alışveriş yapmıyorum ben.. çok pahalı, ki bence gereksiz bir pahalılık.. tercih etmem..

 2. bir kez kızkıza alışverişteyken diesel’de beyaz muhteşem bir külot bulmuştum, ama 4 sene önce 35 TL idi. gereksiz ötesi yani, bilinçli alışveriş yapan biri için.

  la perla ve agent provacateur dışında tüm iç çamaşırlarımı da indirimden alırım, la senza, victoriassecret ve marks&spencer’ları yani. arada mng ve zaradan bile alırım hesaplıyken. yani diesel’den ölsem 4 sene öncenin parasıyla 35 TL vermezdim. ama bayıldım bi yandan da çamaşıra! işte ağzımdan dökülenler: ”aç gezerim gene de bu çamaşırı alırım!” benimkiler gülmekten iptal tabi. ”kızım duyan da ekmek kapın zannedecek puhahahah” şeklinde. senelerce aramızda tatlı bi geyik olarak anılır:)

  işte böyle. eylül’e katılıyorum, diesel gereksiz pahalı. ama hatun kısmısı iç çamaşırına tutulunca gözü bir şey görmüyor. haa bir daha aldım mı diesel’den iç çamaşırı? asla!

 3. ben la senza’ya fena taktım. uzun bir süre de vazgeçmeyi düşünmüyorum. hem kesimleri bana çok uygun, hem de optimumdan 3 takımı max. 50-TL’ye alıyorum. Bunları görünce aklıma hemen o ucuz ama çok güzel çamaşırlar aklıma gelio ve kendimi frenliyorum:)

 4. şimdi tamma çamaşırlar güzel ama o pozlar diesel hiç olmamaış sanki int böyle gereksiz fotolar olurtya onalrdan alınmış gibi ve sedoş sana katılıyorumc anımcım bi çamaşıra o kadar para verilmez marks&spencer da bile harika şeyler var zarada sonra lasenzo oysho daha ne olsun ki :))

 5. Gerçekten oldukça sıradışı bir kampanya!
  Diesel’de gereksiz bir pahalılık görüyorum ben.Kalitesini de onaylamıyorum.Eğer gerçekten kaliteli olduğuna inansam fiyat arka planda kalabilir ama kalitesini onaylamadığım bir ürüne o kadar parayı verirsem cebimde noksanlık olacağı gibi aklımda da noksanlık olduğunu düşünürüm :))

 6. Ben çamaşırlarımı La Senza, Accesorize ve Oysho’dan alıyorum. Bir öğrenci için gayet güzel seçenekler bunlar :) Hediye olarak gelen bir kaç pahalı çamaşırım var, Dior bunlardan biri. Ama ben gidip de asla bir çamaşıra o kadar para veremem. Ayrıca Diesel’in bu tulumunu son derece gereksiz buldum. Herhalde böyle bir şeyi iç çamaşırı olarak değil, dışarıda giymek daha uygun olur. İnsan özenip sevgilisine bile giyse o tek parça tulumu çıkarana kadar zaten sabah olur :))

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak