Diesel’de İndirim Başlıyor

dieselindirim.jpg

Diesel mağazalarında beklenen kış indirimi yarın (4 Ocak’ta) başlıyor. Genç, dinamik ve her zaman yeni trendlere açık ünlü İtalyan markası Diesel’in Amerikan yerlilerine özgü etnik desenlerin modern ve kentsel dokunuşlarla birleşmesinden oluşan Sonbahar-Kış koleksiyonu 4 Ocak tarihinden itibaren indirime giriyor.

Diesel tutkunları, Diesel, Diesel Kids ve Diesel Aksesuar mağazalarında Sonbahar-Kış koleksiyonuna yüzde 50’ye varan indirimlerle sahip olurken, önümüzdeki sezonun ilk örneklerini de görme şansını yakalayacaklar.

Diesel’in indirimli Sonbahar–Kış koleksiyonu, İstanbul Akmerkez, Nişantaşı, İstinye, Erenköy, Carousel, Teşvikiye, Taksim, Nautilus, Beyoğlu’ndaki Diesel mağazalarının yanı sıra İzmir Alsancak, Forum Bornova, Balçova, Ankara Karum, Ankamall Gimat, Armada, Adana, Bodrum, Kuşadası, Marmaris ve Antalya mağazalarında sizleri bekliyor.

3 Comments
  1. hayatta en kıl olduğum durum yüzde elliye varan…..indirim,
    yapın direk yüzde elli de bizi uğraştırmayın be güzelim ya…. elli kere dolaş dükkanları,acaba yüzde elliye kalır mı bu ürün korkuları vs vs…

  2. Diesel olanlar çok pahalı. Bunlara LPG taktırsak kanımca daha ucuza gelebilir. Ama tabi ruhsata işletmek kaydıyla…

  3. peri, her üründe %50 indirim olunca işte o mağazaya büyük bir hevesle girip karıştırmak daha zevkli, genelde iyi ürünlerde son indirimlere kalmıyor.

    tuzsuz, değişik bir bakış açıcı, tebrikler

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak