Dilek Hanif 2008 Yaz Koleksiyonu Defilesi

  dilekhanif1.jpg

Dilek Hanif 2008 Yaz Koleksiyonunu Hotel Les Ottomans’da düzenlediği defile ile tanıttı. Koleksiyonda maksi boylarda parlak dokulardan oluşan Osmanlı kültürünü çağrıştıran şık elbiseler  göze çarpıyor. Türk modacısı olarak kendinden sıkça söz ettirmeye başlayan Dilek Hanif bakalım önümüzdeki sezonlarda hangi defilelere imza atacak.

dilekhanifdefiles1.jpgdilekhanifdefile21.jpgdilekhanifdefile3.jpgdilekhanifdefile4.jpgdilekhanifdefile5.jpgdilekhanifdefile6.jpgdilekhanifdefile7.jpgdilekhanifdefile8.jpgdilekhanif9.jpg

Fotoğraflar: Hürriyet.

4 Comments
  1. Çağla Şıkel 1-2 ay sonra Emre Altuğ’la evleniyor ama gelinlik giyecek bir bayan için fazla koyu değil mi teni. Minik resimlerde resmen zenci gibi duruyor. Zaten esmer ama neden bu aşırı solaryum takıntısı anlamak mümkün değil. Kimse söylemiyormu etrafında yeter, hem zararlı hemde yakışmıyor diye. Ben söyleyeyim dedim, sence Yeliz?

    Kaftanlarda çok güzel duruyor. Tam osmanlı tarzı.

  2. Alev, geçenlerde Avrupa Yakasında izlerken Barış’a dedim ki bu kadar güneş bu kadar solaryum yazık bu kadın erken kırışacak. Bende defile konseptini çok beğendim, Dilek Hanif’in ruhuna sağlık :)

  3. Ben de fark ettim aşırı derecede bronzlaşmış saç rengide neredeyse vücuduyla aynı renk ayrıca göz altı torbalarıda çok kötü gözüküyor…:)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak