Doğal Topuz


Doğal topuzu çok sevmeme rağmen bu modelleri yapabilecek kuaför sıkıntısı çekmekteyim. Aranızda kuaför önerisi olan varsa hepimiz için faydası olacaktır. Emma Stone ve Blake Lively’nin saç modellerini görünce hemen sizlerle paylaşmak istedim. Artık Feriha’nın nişan saçı gibi modeller mazide kaldı:)

7 Comments
  1. ben bursada yaşıyorum ve istediğimi anlayan bir kuaförle henüz karşılaşmadım şöyleki doğal makyaj diyorum ama badana gibi bir makyajla karşılaşıyorum.doğal topuz diyorum assolist topuzu yapıyorlar hadi mahalle kuaförleri tamamda belli bir iddası olanlarda anlamıyor doğallığında ışıltılı ve güzel olabileceğini.

  2. Fulya’daki Ali Gür kuaförde, Cem Şahin’i tavsiye ediyorum. Her hafta TV için saçımı o yapıyor. Ben de bu tarz topuzlar yaptırıyorum. Benim gibi seçici, çok zor memnun olan ve kuaför meselesini acayip duygusal algılayan biriysen, tavsiye ederim:)))

  3. adı üstünde doğal topuz. aynı modelin değişik açılardan çekilmiş fotoğraflarından yola çıkarak kendi kendine yapabilirsin bence. çok çok özel bi geceye giderken filan olmasa bile, günlük hayatta yapılabilir.

  4. edu, çok doğalını zaten günlük hayatta kendim yapıyorum :) bi özel gün için biraz daha önemsenmiş topuz konusunda dertliyim:)

  5. ayyy blake nin ki harika hep böyle bi gelin saçım olsun hayal ediyorum :) bu arada evt yalizcim yaaa o feriha neydi öyle sanırım biraz ortama uydurmaya çalışmışlar ama çok güldüm yaaa:))

  6. Ben Tuzla’da Aydın Taner Kuaför e gidiyorum ve inanılmaz memnunum. Beni anlayıp abartıya kaçmadan istediğimi yapıyorlar ki nişan saçımı love maegan ‘ın french braid videosunu izletip yaptırdım ve aynı doğallıkta yaptı. Kuaförümün ismide İbrahim Bey ,belki Tuzla size uzaktır ama yorumları okuyan ve buralarda yaşayanlar içinde fikir olur.

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak