Papyon mu takacağız?

drew-barrymore

fotoğraflar: justjared

Geçen sezon başlayan gömlek içine giyilen kravatlar yerini papyonlara mı bırakıyor? 34 yaşındaki güzel oyuncu Drew Barrymore, boyfriend gömleğinin içine takmış olduğu papyonla yeni bir trend başlatıyor olabilir. Göbeğindeki kelebek dövmesi de çok yakışmış.

18 Comments
 1. Papyon neyse de, daha önemli bir soru: gömleğin alt düğmelerini açık bırakıp göbeği filan direkt gösterecek miyiz? :D

 2. ben takarım valla ama söyle süüslü allı pullu payetli bişey :) ve yarıca kelebek çok şirin ya :)

 3. bence de papyon trendi başlıyor ama drew’un tarzındansa Diane Kruger’ın hem de koskoca kırmızı halıda, Inglorious Basterds’ın Melbourne galasında taktığı tarzı tercih ederim:) Çok şıktı!

 4. __________
  euehuehe çok sevimliyy olmuşş..
  Takalımmmmmmmmm :)
  __________________________

 5. ya haleye katılıyorum,göbegıızı accakmıyız:)ya hos gözukuo,ayrıca kelebek cok tatlı yaaa,bayıldım:D

 6. bende takarım vallahi çok keyiflii( daha klasik yada ne bilim daha pastel renklerde dah ahoş olacak bence ) . Hem doğumdan önce olsa düğmeleride açardım :)… çok seksi durmuş ençokta o dövme ben burdayım diyor..

 7. papyon falan bi yana da, çok özensiz giyinmiş yahu.. yani artık böylesi de “rahat ve doğal bir stil” olmaktan çıkıp baştansavma uydurmasyon süklüm püklüm cibilliyetsiz bir kılık haline geliyor. hiç sevmedim.

 8. ben o buynundaki fiyonku saç bandına,taca benzettim :) başından düşmüş veya sıkmış da boynuna indirmiş gibi :)

 9. nası güzel zayıflamış ya göbek denen bi olay yok o yüzden dövme şahane durmuş çok hoşuma gitti bende öyle göbek olsa ben de açarım :P

 10. ben edindim bile geçen sene, hatta geçenlerde katıldığım bir nişanda elbisemle muhteşem bir kombin oldu. ama herkes beğenmeyebilir:)

 11. Papyon takacağımı sanmıyorum.Ama t-shirtlerdeki kravat deseni trendine ayak uydurmuştum :)
  Dövmesi çok sevimli.
  Bu arada tek düğme düğmeleyip,göbeğimi açık bırakma trendine de uymammmm! :)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak