Dükkanlar Bu Yüzden Açık Kalmış:)

fotoğraf: fadedyouth
Geçen günlerde Brad Pitt fermuarı açık bir şekilde objektiflere yakalanmıştı. Neden bu kadar unutkan olduğu bu fotoğrafta daha iyi anlaşılıyor herhalde. Bakar mısınız çocuklara. Geçen gün bir ropörtajında muhabirin daha ne kadar çocuk istiyorsunuz sorusuna futbol takımı kurmayı düşünüyorum diyerek cevap verdi. Hatta bir dergide de Agelina’ya doktorunun doğum yasağı koyduğunu okudum.

16 Comments
 1. dilerim bu aile saadeti bir gün onlar maddi varlıklarını kaybettiklerindede sürer,burdan çok güzel bir tablo var ama evlerine camera koyup dadıları izleyenler gibi bizde bu aileyi izlesek bakalım saadetleri gerçekmi? 8)

 2. ya süper geliyolar bana kusursuz anne,baba ve kusursuz çocuklar bu kadın çocuklarıyla olan fotolarında çok güzel ve sıcak geliyo bana ama tekli fotolarda aşırı soğuk görünüyor son filmi changelling izlemeyenler varsa süper bir film ve çok iyi oynamış annelik duygusu üzerine iyice oturmuş sanırıım ondan çok başarılıydı bence
  nazar değmesin tekrar tekrar maşallah kim ne derse desin bu kadın gibi olabilmeyi çok isterdim tüm dünyanın hayran olduğu bir koca çok güzel dudaklar ve gözler ve bu kadar çocuğa rağmen fit bir vucut
  tabii paradan söz bile etmiyorum:))))))))

 3. kalabalık aileye bayılıyorum…aferim bu kadına..çoğu ünlü estetik nedenlerle çocuk yapmaktan kaçar ama bu öle değil…bakabileceğin kadar çocuk sahibi olucaksın…eee bunlar bakar…bakılabilirse 4-5 çocuk bende istiyorum:)))))))

 4. maybecim estetik nedenlerle sen ben yapmaya çekiniyoruz. onşarın öle bi kaygıları yokki. hemen bıçak altına yatıp düzelttiriyorlar. okadar para nereye gidiyor :))) bu fotoğraf bende aile saadetini değilde daha çok kreşteki çocukları bakıcı ve kreş müdürü dolaşmaya götürüyor hissi uyandırdı. ben istemem.imkanım olsada istemem.

 5. çok hoşuma gidiyor kalabalık aile keşke benimde böyle birsürü çocuğum olsa ama allah bana bi taneyi bile vermiyo işte.en basiti 2 kişilik yemek yapıyorum zaten eşimde bende öyle iştahlı değiliz. 2kişilik yemeğin tadı bile güzel olmuyor.şöyle bol malzemeyle yapılacak tadı birbirine karışacak mis gibi kokusu yayılacak hep beraber oturup güle oynaya yemek yiyeceksiniz falan oohhh.çok imreniyorum böyle ailelere.allah bize bir ev almayı nasip ederse ilk işim yuvadan çocuk almak olacak.allah bu aileninde mutluluklarını bozmasın.

 6. sema cım çok içten yorum yapmışsın. tıp o kadar ilerlediki. bence bi çare bulunabilir. yuvadan çocuk almak ve onu büyütmek cidden zor. iyi düşünmek ve karar vermek lazım.

 7. ilahi nefes:))benim bi kaygım yok..:))ben isterim valla…semacım sana katılıyorum…inşallah bütün dileklerin gerçekleşir..yuvadan bebiş alma fikrine bende sıcak bakıyorum..bir aile dostumuz,evlat sahibi olamamış ve bu yönteme başvurmuştu..şimdi evlatlarıyla çok mutlular kocaman bir aile oldular…inşallah evinide alırsın..Allah isteyen herkeze çocuk versin…

 8. Semacım benim halamların 17 yıl sonra 3 çocukları oldu. Ümidini yitirme tamam mı tıp sürekli ilerliyor.

  Angelina hırstan mı aşktan mı çocuk yapıyor çözemiyorum ben :( İnsan bu kadar çocukla bu kadar yoğun bir tempoda nasıl ilgilenebilir ki allah aşkına :( Bakıcılar bakıyor nasılsa onlarda sevmek için doğuyorlar gibi geliyor…

 9. sema yazdıkların beni çok duygulandırdı dilerim ne olursa olsun özlemini çektiğin evlada bir şekilde kavuşursun.

  nefes cim sana da katılıyorum ama ben bile şu zaman da çocuk yapmaya korkuyorum.çünki hayatımızın pamuk ipliğine bağlı olduğu bir devirde yaşıyoruz doğuracağım çocuğa iyi bakamaz,istediklerini yapamazsam ve ona bunlardan dolayı acı çektirtirirsem bana “beni niye dünyaya getirdin anne” demesi beni ölmüşten beter eder bilmiyorum bende istiyorum ama sırf bu korkumu yenemediğim için olmasını istemiyorum.

  yelizcim senden de özür dilerim konu başka yerlere gittiği için.

 10. sema, hiç üzülme elbet birgün olur, olmazsa da dediğin gibi son çare evlat edinirsiniz, bu hepimizin başına gelebilir güçlü olmak lazım.

  lal, istediğiniz şekilde muhabbet etmekte özgürsünüz:)

 11. bence direk refahla ilgili birşey..paralarının haddi hesabı olmayınca..istediği kadar dadı tutma imkanı varken onlar için tabi çok basit..Ama bence az olsun öz olsun..bakamayacağın,sorumluluğunu almayacağın sayıda çocuk sahibi olmak hakikaten günah bence..Yazık değil mi o çocuklara?

 12. bence angelina çok güzel bir hayat seçti kendine kalabalık aile zor olmasına rağmen çok zevkli masraflar, muhabbetler, kavgalar ama ne olursa olsun kalabalık aile bambaşka bir şey ben 4 kardeşim 3 tane yeğenim var ve bazen hepsini terketmek istiyorum bazen de onlarsız yaşayamam diyorum… angelina ve brad kesinlikle en doğru şeyi yapıyorlar…

 13. semacım
  (çok garip geldi hep duydum ama ilk defa birine bu şekilde hitap ediyorum :))
  ben de herkes gibi yazdıklarından çok etkilendim Allah sana en yakın bir zamanda ev ve çocuk nasip eder inş. ama üzülme her işte bir hayır vardır ve yaşında daha gençtir diye tahmin ediyorum kendini ve bedenini çok yıpratmadan bununla ilgili tedaviler görürsün tabii sen bunların içinde olduğun için eminim bizden çok daha fazla biliyor ve araştırıyorsundur ama olmazsa da dediğin gibi evlat edinirsin bu da çok güzel bir şey
  içinde beklettiğin özlemi ve sevgiyi o çouklardan birine verirsin
  sevgiler
  SEMA

 14. ben cidden bu kadına imreniyorum ..bence süper bir tablo..zor ama süper..bende de 21 yaşındayım ve 16 aylık bir oğlum var..inanın o olmadan bir kaç saat günler gibi uzun geliyor..allah herkese anne olmayı nasip etsin ..he ben bu kadar çocuk sahibi olmayı istermiyim ?bu biraz maddiyata bağlı..bunlar kadar param olsa bende kalabalık bir ailem olsun isterim..bu zamanda malesef çocuklarına daha iyi imkanlar sağlamak için maddiyat çok önemli..neyse lafı uzatmayalım herkese sevgiler..tayyip erdeğanı dinleyelim en az 3 çocuk :)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak