Dumanlı Göz Makyajına Devam

dumanligozler

dumanligozler2

fotoğraflar: fadedyouth

Dumanlı göz makyajı 2009 yaz sezonun en gözde trendleri arasında. Geçtiğimiz gün yapılan CFDA ödüllerinde Heidi Klum, Agyness Deyn, Ashley Olsen ve Kirsten Dunst’ın yapmış oldukları dumanlı göz makyajı çok abartıya kaçmamış ve çok hoş görünüyor.

13 Comments
 1. gerçekten çok güzel bir görüntü. onlarada çok yakışmış bakalım banada bu kadar yakışıcak mı :)

 2. hoşş gibi gçrünüyoorr amaa güzel yapılmazzsa
  gözünee Yumrukk yenmiş gibi görünüyoorrrr …!!!
  _____________________

 3. kesinlikle katılıyorum çok hoş görünüyor.ancak herkeze aynı şekilde yakışıcağını düşünmüyorum.herkezin makyajı yapışına ve yüz hatlarına göre duruşu değişir

 4. bunların hepsi profesyonel makyaj…bende yapıyorum ama hiç bu kadar düzgün olmuyor. bi kaç saat sonrası sanki ağlamışım gibi akıyor..yaz sıcağında çok kullanışsız bi makyaj. ben pudra rengi far, rimel ve pempe allık sürüyorum.ruj bile yok…

 5. ben bu tarz makyaj yapıyorum ve çok da güzel oluyor.tabii ki kullandığınız malzemeler çok önemli bu konuda.bir de aşırı terleyen insanlarda makyaj illaki akar arkadaşlar…!çözümü yok sanırsam bunun!

 6. süper makyaj stili.çok sexy duruyo.bunu yaptın mı parlatıcı yeterli ruja gerek yok:)fakat her göz kapağı bunu kaldırmıyor.farın ve kalemin uzun süre kalıcı olması da gerekli.özellikle krem far tavsiye etmem. göz açıp kapadıkça çizgi oluşturabiliyor.

 7. Çok hoş duruyor.Ben makyajımı bu tarzda yapıyorum,güzel olduğuna inanıyorum.Kullanılan ürünler çok büyük önem taşıyor.Çok terleyenlerde akmaması elde değil.Yalnızca önce bir kat fondötenle yüzünüzün her tarafını kaplarsanız :)) ve onun üzerine makyaj yaparsanız akma ihtimali daha düşük olur fakat takdir edersinizki gözeneklerin hali vahim..

 8. Her göz makyajını taşıyabilen bi gözyapım var ancak tekniğini yani aşamalarını bilemiyorum nasıl yapıldığı konusunda eksiklerim oluncada malumunuz yapamıyorum :)) Detaylı 1. aşama , 2. aşama vs die olsa, biz de yapsak :) çok mu şey istedim bilemiyorum ama belirteyim dedim yeri gelmişken :)

 9. çok güzel duruyor bende çok begeniyorum ama nasıl yapılır orasıda merak konusu:)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak