Düşüren Ayakkabılar Bunlarmış

Dün size bahsetmiş olduğum Prada 2009 yaz defilesindeki mankenlerin neden bu ayakkabılarla yürüyemediği anlaşıldı. Bu incecik bağlı platformlarla yürümek zor olur tabi. Çoraplara dikkatinizi çikerim. Bu gidişle açık ayakkabı içine zorla çorap giydirecekler. Bu arada  Betsey Johnson‘ın bu çorapların benzeri bir tasarımı vardı.

18 Comments
 1. açık ayakkabı içine çorap giyilirse olacağı bu olur tabikide.açık ayakkabıya çorap giyemem ama eteğin altına sadece burnu açık ayakkabıyla desenli külotlu çorap giyilirmi yelizcim.

 2. bence çorapla alakası yok o ayakkabıları giyen her kim olursa olsun düşerdi bnce

 3. böyle kazalar olabilir modanın ruhunda yenilik -değişiklik vardır düşen iki manken yüzünden böyle bir seyden vazgeççilmez bence güzel bir tarz:)

 4. Bence çorap (çorap da sayılmaz aslında aksesuar) çok şirin duruyor. Yalnız düşmesine sebep, o şirin çorapların ayakkabı içerisinde! kaymasından diye düşünüyorum. Sence Yelizcim?

 5. yazık bu gençliğe yahu bunlar giyilmek zorunda mı? bize önrnek güzelim kızlar düşüp biyerlerini kıracaklar sonra kimler çıkacak podyumlara. modacıları kınıyorum :)))

 6. ayakkabilar 15 cm (topuk , platform) oldugu icin corapli corapsiz düşülür zatenn =) yazik kirmamislar iyi biyerlerini =)

 7. bence ne topuk nede corap düsme sebebi..!Asil düsmelerinin sebebi ayakkabini tabani oldukca kalin we buna karsilik üst kismi incecik deri ipler o deri ipler tabani kaldirmaya zorlandigi icin ayakta sarilma oluyor we tabikide bu durumda düsme..ayrica bizler her moda olan seyi alip giymiyoruz bunlar normal kisilikler icin deil zten..

 8. nefes, böyle kokosh mankenler giyiyor işte:)

  feray, çorapların da etkisi olabilir haklısın:)

 9. ÇOK YÜKSEK YA NORMAL DÜŞMESİ YÜKSEKLİGİ DÜŞÜNDÜKLERİ KADAR NASIL RAHAT YÜRÜYEBİLİRLER DİYE DE DÜŞÜNSELER MANKENLER DÜŞMEZ..

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak