Ece Sükan / 3.Yeşilçam Ödülleri

ece-sukan1

3.Yeşilçam Ödülleri gecesinde Ece Sükan’ın giydiği orange elbise Twitter sayfasından öğrendiğim kadarıyla Hakan Yıldırım imzalıymış. Model bedenine uygun tasarlanmış, özellikle kuyruk detayı çok iyi düşünülmüştü. 

ece-sukan2ece-sukan3ece-sukan4ece-sukan5

30 Comments
 1. ECE SÜKANIN ELBİSESİNİDE HİÇ BEĞENMEDİM RENGİNİDE BAŞKA RENK OLSAYDI HOŞ OLURDU AMA RENK ÇOK KÖTÜ

 2. Ecenin elbisesi kup’u oturmuş kalitesi su goturmez harika ,ancak ece hanımın ten rengiyle; kabak rengi bu kıyafeti uyusturamadım ama vasat demeyede dilim varmıyor hoş bence….

 3. modeli güzel bekli ama rengi çook kötü nie böyle giyindi bilmem ki :((

 4. bu renkten zaten nefret ederim. bide bir gece elbisesinde dahada kötü olmuş. ece sükanı çok beğenirim aslıda elbise modelıde guzel ama renk seçimi olayı bitirmiş:S

 5. ece’yi izmir gelin damat fuarında birebir görmüştüm.Evt bu kıyafet seçimi kötü ama birçok tasarımı çok iyi taşıyan bir manken aynı zamanda çok şirin mütevazi.O yüzden çok seviyorum. Yinede beğendim:))

 6. ya olamaz ya insan kendi rengini bilmezmi ya ki modelsin sen.nasıl bilmezsin.hele flaşlar patlamış fena olmuş.olmamış ece olmamış

 7. bence tam ece için olmuş bi elbise,başksında hayal dahi edemiyorum ama ece de güzel durmuş,çok özgün,her zamanki gibi :))

 8. Genelin aksine ben çok beğendim , başka renk olsaydı gayet sıradan bir elbise sanki , bu renk eceye çok yakışıyor , bir kombini vardı sarılı turunculu harika olmuştu. Elbisede çok yakışmış , herkes taşıyamaz böyle …

 9. Evet genelde farklı giyinmeyi seven Ece Sükan burda da farklı olmayı başarmış hem model olarak hemde seçtiği bu renkle.Onun tarzına uyan bi model olmuş ve de çok iyi taşımış her zamanki gibi

 10. bu kadinada bayiliyorum elbisede bence cok hos olmus rengide cok guzel hep ayni renklerden ve modellerden biktik bence fark yaratmis :)

 11. bnce elbisesi modeli we renk olarak güzelll en azından farklı çokta yakışmış bn beendimmm :)))

 12. ece ne yaparsa yapsın yakıştırıyo..elbisenni rengi kötü ama bu rengi ondan başka kimse taşıyamazdı..bu renkte en iyi duran kişi ecedir..

 13. hakan yıldırım’ı her zaman beğenirim ama ece sükan’ın üstünde ki bu elbiseyi onun çalışmalarıyla hiç bağdaştıramadım. zenci bir modelin üstünde çok başarılı durabilirdi ama ece sükanın üstünde cansız durmuş. kendi de ruh gibi gözüküyor :)

 14. ayy elbise çok hoş ama nasıl bir renk o öyle… iki üç renk olsaydı farklı olurdu belki ama baştan aşağı çok fena olmuş.. tercih meselesi :)

 15. sanki siyah beyaz fotoğrafta sonradan fotomontajla kıyafete renk verilmiş gb gözüküyo :)böyle bi törende farklılığını blazer ve sabolarla gösteremiceği için bu elbise ve renk çok yerinde olmuş bence.

 16. ayrıca küçük resimlerden ikincisindeki siyah saçlı kızı siu ya çok benzettim.

 17. görür görmez elbise için hakan yıldırım dedim…
  hakan yıldırım ın son defilesinde aynı elbisenin siyahı vardı,çok güzeldi aslında ama bu renk hiçç hoş olmamış…

 18. Renk çok ama çok kötü bir seçim olmuş ama elbise tek kelime ile harika.. Ece çok iyi taşımız üzerinde..

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak