Ekin’in Paris Hilton Cüzdanı / Sizden Gelenler

Bu Paris Hilton cüzdanı Sevgili Ekin’in erkek arkadaşı Steve Madden’den almış. Ekin’in yılbaşı hediyesi olan Paris Hilton cüzdanın  fiyatı 90 YTL.

23 Comments
 1. bu markanın tüm ürünleri değil ama bazı ürünleri çok hoş, şık, genelde kaliteli duruyor ve çok tarz. güle güle kullan ekin:)

 2. ekincim cüsdanın ck hos guel gule kullan tatlım bu arada erkek arkınıda tebrk etmk lasm gusel bı terch yapms hedıe konusunda =))

 3. çok şıkmış.iyi gunlerde kullan .ALLAH içinden parayı eksık etmesın canım

 4. Denizcim 90 liraya alınan bi cüzdanın içinde para eksik olmaz diye düşünüyorum:)

 5. cüzdan hoş fakat merak ettim;içerisinde 80 ytl ile falan mı satılıyor bu cüzdan ya da üzerindeki amblem mi asıl olay?çook benzerini 10 ytl ye gördüm çünkü.bence gereksiz bir harcama.

 6. desen ve renk olarak çok hoş:) ama arkadaşlara katılıyorum cüzdan için çok fazla bir miktar… :)

 7. çok tatlı cüzdanın ekin.güle güle kullan…nuray çok benzerini nerede gördün ??

 8. ben kayseri de yaşıyorum.burada küçük bir mağazada gördüm.marka bir ürün değildi.sadece üzerinde amblem yoktu.desen ve model neredeyse aynıydı.benim de hoşuma gitmişti.eğer yakın zamanda oraya uğrayabilirsem alırım ve foto gönderirim.sevgiler..

 9. bence jean, ayakkabı, cüzdan ve çanta gibi ürünlerin kaliteli ve dayanıklı olmaları gerekiyor, her ne kadar ekose modası geçecek olan bir desen olsa da senelerce kullanabileceğin kalitede bir ürün bence. bu nedenle verilen para bence çok değil, normal. güle güle kullan diyorum tekrar:)

 10. bu cüzdanın fiyatına normal diyen arkadaşların aylık kazancını çok merak ettim doğrusu. sevimli cici bişiy.ama bu kadar parayı ancak bi erkek verip alırdı :)))

 11. Ayy çok şeker,çok güzel.Erkek arkadaşını kutluyorum seçiminden dolayı..:)Sana da iyi günlerde kullanmanı diliyorum..

  Seda arkadaşımız dışında herkes fiyatları yüksek bulmuş.Ben Seda arkadaşıma katılıyorum.Modası geçecek bir konu olsa da Stece Madden’den ve yıllarca kullanılabilecek kaliteli,dayanıklı bir cüzdandan söz ediyoruz.Ki bahsettiğimiz cüzdan için aşırı bir fiyat değil.Modelini çok beğendiğim için Osmanbey’deki Çin Pazarı’ndan 5 liraya bir cüzdan aldım.İki gün kullanamadan yırtıldı.Bu gibi gereksiz harcamalarla israf etmek yerine bu fiyata kaliteli bir ürün almak çok daha mantıklı bence..:):)

  Tekrar güle güle kullanmanı diliyorum Ekin..:)

 12. güle güle kullan.fiyat gayet uygun da o pembenin arasındaki renkler yeşil değilde başka bir renk olsa daha sevimli duracak bence

 13. değerli dostlar :))

  cüzdanın sezon fiyatı 90 ytl’miş ama %50 indirim varmış yılbaşında 45 ytl’ye mal olmuş zaten erkek ark aldıı için cüzdan her zaman dolu gezemiyorum 90 tl’yi gözden çıkaran ben değilim ama bir cüzdan için bence de 90 tl fazla 45’e aldıı için çok görmedim .. ben beğendiğim için bir benzerini daha almak istedim ama şimdiki fiyatı 90 tl o yüzden kimseyi yanlış yönlendirmekisteyemdim.

 14. cok guzelmıs canım benım gule gule kullan erkek arkadasın da zevklıymıs Allah mutlu etsın cuzdanına da bol bereketler muck :))===

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak