Elie Saab ile Beyaz Göz Makyajına Dönüş

elia-saab

style

Elie Saab Couture 2009 2010 kış defilesi beyazlar içinde geçti. Beyaz elbiselerin hakimiyetinde geçen defilede mankenlerin göz etrafındaki beyaz makyaj oldukça dikkat çekiciydi. Elie Saab beyaz göz makyajını trendini tekrar başlatacak  mı dersiniz.

Geçen yıllarda makyajda göz etrafını aydınlatmak çok popülerdi. Simli beyaz farlarla göz çevresine aydınlık yapanlar, göz altında morluk ve kırışıklık olmadığı halde aydınlatsın diye kapatıcı kullananlar. Şimdilerde ise o görüntülerden eser yok. Bende farlardan istediğim verimi alamayıp o zamanlar Clinique marka göz altı aydınlatıcı  krem almıştım.

16 Comments
 1. valla ben beyaz far askından ölebilirim.. ama göz altlarına degil! göz pınarlarına sadece yada göz kapagıma sadece kaşa kadar cıkan makyajı sevmem zaten pek ..defilede olabilir amaaa cevremde bülent ersoylar görmek istemiyorum

 2. Ben bu tarz bir göz makyajını asla kullanamıyorum. Ölü gibi duruyor yüzüm. Ama her tende etkisi farklı tabi.. Belkide renk seçimi ve doğru uygulamayla ilgili. Yinede tazecik ciltlere böyle yoğun ve kalıp gibi duran makyajları yakıştıramıyorum.

 3. yaa çokk iğrenççç hiç sewmiorumm ne kadr basit duruo çok kötüü hortlakk gbii ihihi:))

 4. eğer ten bronzsa ve beyaz olayıda tozundaysa çok gusel bı goruntu çıkabılıyor ortaya

 5. çok kötü hatta ötesi ne o öle suratına pudra dökülmüş gibi oldum olası sevmem ha tabi bizde gözaltımıza bülent ersoy gibi beyaz kapatıcı sürmedik deil : ) ama gel gelelim ergen hatasıydı :)

 6. beyaz simli farı çok severım
  beyaz kalemide çok sık kullanırım günlük hayatta
  aydınlatıcılar abartmamak şartılı ile güzel duruyor

 7. bence gayet güzel ancak kumral ve esmer olanlara pek yakısacagını düşünmüyorum.sarışınlar için farklı bir tarz olabilir hiç fena da değil(:

 8. ben pek beğenmiyorum bu tarz olanları yüzü çok fazla solgun gösteriyo sanki

 9. gunes gozlugu ıle guneslenmıssın de gozlerının etrafı yanmamıs gıbı duruyor sankı :)))))

 10. Ten bronzsa,e beyazda aşırıya kaçırılmışsa bence çok hoş olabilir.

 11. beyaz far değilde, beyaz göz kalemini göz altına çok az sürüp sonra normal göz makyajımızı yapınca, gözler iri görünüyor, ama bu şekilde çok kötü hiç beğenmedim

 12. beyaz far değişmez bence her daim moda olmalı yazın en güzeli hafif olduğu sürece

 13. walla bu kadarda beyaz dııl ama ben gos altlarma uyguluorum gayette gusel oluor hep modaydı benım ııcn:D

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak