Şalvar Modasının Açılışı Yapıldı :)

fotoğraflar: dailymail
Her yıl düzenlenen ‘ELLE Style Awards’da (ELLE dergisi stil ödülleri), ‘Yılın Kadını’ ödülü Courtney Love
ve Yılın Modeli ödülüde Rosie Huntington-Whitley’e verildi. Elle Stil ikonu ise her zaman için favorim olan Sienna Miller’a verildi. Elbisesini çok beğendim. Onun sayesinde saçımı çok uzun seneler sarı kullandım. Bloguma 2007 yılında yaptığım ilk haber‘de Sienna Miller haberiydi:)

Gelelim şalvar konusuna geçen günlerde size şalvar modasından bahsetmiştim. Roisin Murphy, ELLE Style ödüllerinde şalvar giyince bu akımın açılışını yapmış oldu. Birde Alice Dellal’in transparan elbisesine de maşallah diyorum.

11 Comments
 1. Ben çok sevemedim..Zara’da da var yeni sezonda bir sürü..desenli,renklileri var ama şık olmuyor bence..zarif gelmiyor gözüme..

 2. hönk diye kaldım resmen transparan giyeni görünce:) abartının bu kadarı artık

 3. Benim de favorim Sienna Miller. Alice ise tanımıyorum ama kıyafetiyle tipi uymamış. Saçları , makyajı kaymış bi hali var.Öyle seksi bir elbise belki başkasına ya da ne bilim Sienna Miller’ e daha yakışırdı.

 4. ya nası transparan ki o altında siyah çorap yok mu o niye gözükmüyo içinden?

 5. 1.dışında şalvar göremedim ben..2ve3 çok şıklarmış..4.birini dövüp gelmiş yüzdeki ifadeye bak hihi:)))

 6. ya 4.fotoğraftaki rezillik nedir öyle,bıykkk.asi kız triplerinde öf çok fena:) şalvara gelince hani ne moda olsa giymezsiniz dese;kesinlikle şalvar giymem derim.en süper isimler dahi giyse ı ıh yani,berbat:)

  ama amaaaa sienna ya çok güzel olmuş gene ya yalnız o mini elbisesini ceketsiz çok merak ettim doğrusu,tattlılığa bak,şeker şey :)))

 7. çorap varsa nası transaparan?deil sanırsam gölge oyunu elbisedeki.transporter olmuş bu=)

 8. sienna miller’ın kıyafeti hoş gerçekten.saç rengimiz aynı kendisiylee:))o 4 numaradaki ne öyle yaa..çok yapay ve ucus bi görüntü benjeee:)-baştan aşağı basitlikk!!bu arada şalwardan oldum olası nefret etmişimdirr.estetik durmuo benje…!

 9. şalvar hariç hepsi güzel transparan kızın içinde vücut çorabı var tahminim

 10. ben hiç şalvar sevmem ve giyenlerden de nefret ederim.İnşallah şalvar açılışı burada kapanır.

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak