Emma Watson Burberry’nin Yeni Yüzü Oldu

emma-watson-burberry-2009-2

fotoğraflar: tfs

Harry Potter filmiyle yıldızlaşan 19 yaşındaki oyuncu Emma Watson, Burberry’nin 2009 2010 sonbahar kış reklamlarının yeni yüzü oldu. Emma Watson, Burberry reklamlarında çok hoş çıkmış, bundan sonra model olarak sıkça karşımıza çıkacağını düşünüyorum. Bu arada trençkotları çok beğendim. Burberry’nin 2009 2010 sonbahar kış reklamlarının fotoğraf çekimleri Mario Testino tarafından yapılmış.

emma-watson-burberry-2009-5emma-watson-burberry-2009-4emma-watson-burberry-2009-3
l

12 Comments
 1. gerçekten trençkotlar çok güzel.burbery çizgileri her yanıyla belli sade ama asil..

 2. Ben de bu sabah Harry Potter stesine bakınca gördüm.. Yeliz bunu yayınlar dedim zaten ve kesinlikle treçkotlar çok güzel.. Emma ya da dediğin gibi modellik yakışmış :)

 3. mario testino’nun çalışmalarını ve burberry’nin ingiliz tarzını çok beğeniyorum. emma da çok iyi bir seçim: güzel, doğal, duru, asil, sade ve soğuk.

 4. bence yüz olarak gerçekten yakışmış..
  birde altta ilk resimdeki trençkota bayıldım çok şık duruyor..

 5. kesinlikle, trençkot kadar asil duran bir giysi yok daha bence :) bi de bu asillik burberry ile buluşursa.. ahh ahh :) tabi fiyatları da.. :D bize de burberry trençkot benzerleri, zara’dan, mango’dan almak kalıyo.. :D

 6. trençkotları harika atkılarıda bu kış almak istiyorum birtane burberryden trençkot ve ömür boyu giyicem çünkü çok çok güzel….herşeyi güzel bu burberry nin herşeyi….

 7. kız çok tatlı yaa :)
  ben trençkotlara bayıldım çok güzellerrrr!!! moda olan şu atkıdan da almak istioommmmmmmm
  _____

 8. ayy cidden güsele bensiolar=))bence emma klasik vogue modelleri gibi çkmış bazı resimlerde o olduğunu bile anlamadım okadar yani=))

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak