Erkekler Böyle Giyinmesin Lütfen

2009yazerkekmodasi.jpg

2009 ilkbahar yaz erkek modası feminen görüntüsüyle dikkat çekiyor. Dünyaca ünlü John Galliano, Fendi, Alexander McQeen, Givenchy ve Prada gibi markalar 2009 yaz erkek koleksiyonlarını pembe kıyafetler, topuklu ayakkabılar, şort etekler, transparan kıyafetler ve mayokini tarzı mayolarla tanıttılar. Erkekler böyle giyinmesim lütfen!

{democracy:22}
11 Comments
 1. yok artik!igrenc bunlar,berbat.Gay modasi yapsinlar,ona lafim yok,sonucta onlarin da bir giyim tarzi olmali ama erkek modasi demesinler en azindan :)

 2. yanı ığrenç begume katılıyormm yelıs abla bunlarn yusunden erkklerden soğdm aw=))))))))))

 3. Yok artık!erkek arkadaşımın karşıma böyle çıkması hayali ürkütücü:):)

 4. Begüm, erkekler görmeye alıştığımız şekilde giymeye devam etsin!:)

  Tuğba, soğuma onlarsız da olmaz ama :))

  Gizem, çok komik görünüyorlar, bunları ancak evde şamata olsun diye giyip çıkarsınlar:)

 5. sokakda o kadar absürd benzerleri dolaşıyor ki hiç olmazsa bunlar bi tasarım sonucu. enteresan! erkek arkadaşım giymesin ama giyenlerede saygı duyarım

 6. belki bi tasarım sonucu olabilir ama kesinlikle bu şekilde giyinen bi erkeğide yanımda gezdirmem:)))

 7. Modacıların çoğunun gay olduğu sır değil. Onlarda kendi zevklerine göre tasarım yapıyorlar. Bunlar kısa dönemde sokaklarda görünmez tabi (10-20 sene sonrasını bilemem) ama esintileri erkek modasını etkiler. Nasıl şuan dar kesim gömlekler, erkeklerde pembe ve lila hoşumuza gidiyorsa uzun vadede bunlara benzer şeylerde erkek modasında etkili olabilir.
  Benim fikrime gelince erkek erkeğe benzemeli. Eşimle gardrobumu paylaşmak istemem.

 8. çokta ileriye gitmeye gerek yok kısa boylular tarafından yüksek topuk zaten tercih ediliyor. Renkler konusundada erkekler her rengi çekinmeden kullanıyor. T-shirt lerin boyu uzamış şortlar kısalmış ,transparan ön planda ama ben sezonda moda yerine oturur diye düşünüyorum…

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak