Eski Dostlar Tekrar Buluştu


Fotoğraflar:victoriadavidbeckham.blogspot
Beckham ve Cruise ailesi uzun zamandır bir araya gelmiyorlardı. Dün Central Park’ta yürüyüşe çıkan ailelerde konumuz yine tabiki kıyafetleri. Victoria Beckham bu soğukta hiç üşümüyor herhalde baksanıza kıyafetine. Kate’de tam tersi botlar bereler falan oda benim gibi üşüyenlerden.

13 Comments
 1. victoria çok alakasız gıyınıyo bı hafta sonu park kıyafetı asla değil ustundekıler…

 2. Beni bu fotograflarda ilgilendiren iki şey var, Chanel çanta ve David Beckham, gerisi hikaye :) Ayrıca, İngiliz kadınlar kışın soğuk falan dinlemeyip, her türlü açık ayakkabı, yazlık elbise, akıllarına ne gelirse giyiyorlar, Victoria alışıktır, ona bir şey olmaz ;)

 3. Yeliz Victorianın doğa üstü güçleri var yada donuyor ama çaktırmıyor. Katie doğal… ama ama şu Suri’ye palto giydirmiyorlar ya deliriyorum :) 2 gün önce kısa kollu elbiseyleydi çocuk ! Bu seferde montu sarmış Tom!

 4. ben hala topgun daki haliyle seviyorum kendisini:))
  sonradan tarikat işleri falan epey soğuttu beni. eski haliyle hatırlamak istiyorum:))

 5. ay ne güzel çoluk çocuk geziolar..aman iiki bi central parkları var ohoo bizde ne parklar var:)))yeliz darısı size .böyle çoluk çocuk gezersiniz inşallaah:))..tomda taşş.ama çok kısaa:((sevgiler.

 6. malla, david daha tatlı yaaa:)

  ışıl, kadın her daim dikkat çekmek istiyor ne yapsın:)

  cadı, ne o hatunlara bile chanel çantayı tercih ettin onları sevmiyorsun herhalde:) david’le ilgilnmeyen var mı?:)

  flame, valla çocuğu giydirmemesine bende kızıyorum ama titiz davranmayıp çocuğu koluna takıp her yere götürmesi doğal olmalarını seviyorum.

  güzin, tom ortalardan kayboldu zaten. kate yerini doldurdu sağolsun.

  zuz, çok şeker!

  maybe, bize daha var ama eşim çok istiyor bakalım ne kadar direneceğim:) bizim parlaklarımız da çok güzel haklısın valla:)

  sevgiler

 7. Victoria Beckham ve Katie Holmes’un bayıldıklarım listesinde olduğunu söyleyemem ama Victoria’yı söyleşilerde zaman zaman komik bulduğumu itiraf etmeliyim :))

 8. Kate çok kötü giyiniyor bence.Üstündeki ceket çok sıradan ya o bere!Siyah ceket kahverengi çizmeler çok alakasız…Victoria parkta yürüyüş için rüküş ama en azından şık…

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak