Estetik Güzelleştirir mi?

Güzelleşmek için yapılan estetik bazen terst tepebiliyor. İşte ünlülerin estetik öncesi ve estetik sonrası halleri. Eski halleri daha bir güzel daha sanki.

34 Comments
 1. ayyy gerçekten öyle yaa çoğunun önceki halleri daha güzel yelizcim güzelken göz önünde olunca biraz çirkinleşmekk istediler sanırım hehehe

 2. Saglik yönünden gerekli olmadikca acikcasi estetige pek sicak bakmiyorum. Herseyin dogali güzel..

 3. Görünen köy kılavuz istemez. Hepsinin doğal halleri çok daha güzelmiş. Yazık olmuş.

 4. eski halleri cok daha güzelmiş.hem para ver hem onca acıyı cek sonra da bu duruma gel….üzücü….

 5. Christina Aguilera ve Paris Hilton’da estetik yok bu arada..
  Christina’nın ilk fotoğrafı 16 yaşındayken. İkinci fotoğrafı ise bundan 2yıl önce..Göğüslerinde silikon var gibi duruyor resimde ama doğum yaptıktan sonra eski haline göre büyüdü göğüsleri doğal olarak.
  Paris Hilton’ında ikinci resimlerde göğüslerinde silikon varmış gibi duruyor ama yok, push-up sütyen kullandığı için öyle dolgun duruyor.
  Zaten eğer Paris estetik yaptırmış olsaydı burnunu yaptırırdı..Christina ve Paris en doğal ünlülerden..
  Ama Victoria Beckham’ın göğüslerinde silikon vardı çıkarttırdı geçen yıl.. Şimdi bildiğim kadarıyla sadece burnu estetik..Burnunuda çok beğeniyorum.

 6. genel olarak estetik bazilarinda ise yariyor ornegin deniz akkaya . ama bunlar kendilerini gormuyorlarmi aynada merak ediyorum .kisacasi estetik kurbani olmuslar

 7. estetik olabilir tabi ama fazlası zarar özellikle resimlerdeki estetikli göğüsler iğrenç olmuş ya

 8. O en alt sol kosedeki Fergie mi. Aman Allahim ne kadar duru bir guzelligi varmis eskiden. Yazik. Bence ameliyati yapan doktorun gercekten cok kabiliyetli olmasi lazim. Cunku estetik ameliyatlar icin sirf cok iyi tip bilgisi yeterli degil kanaatimca.

 9. insanlar bu kötülüğü kendine nsl yapıyor diye sorasım geliyor,yaratık olmuşlar resmen

 10. Evet, Christina Aguilera’da estetik yok. Diğerleri de(hepsi değil, bazıları) sanki özellikle çok kötü görünen resimleri konmuş… Fergie gibi…

 11. bende estetiğe karşı değilim..ama herşeyin aşırısı kötü..fergie resimde kötü çıkmış ama bence; yakıştı ona estetik .seksi oldu..5deki kızın adını bilmiyorum ama çok beğendiğim bi kızdı..Ghost Whisperer dizisinde bu hafta konuk oyuncuydu bende görünce şok olmuştum..bişey yaptırmış demiştimki yelizcim haberine eklemiş:))

 12. hiçbişeyi abartmamak lazım, gerekli olduğu ölçüde yapılmalı, her estetik yaptıranın sonunun böyle olduğunu düşünmüyorum ama abartanların kişisel problemleri olduğunu düşünüyorum!!!

 13. doğal halleri ne kadar da güzel.. güzelleşmek uğruna maymuna dönüyolar ersmen.. çok gereken bişey olmadıkça esteteiğe sıcak bakmıyorum ben

 14. ya bende estetiğe sıcak bakıyorum ama yüzle oynanmasını doğru bulmuyorum,arkadaşlarımdanda burunlarını yaptıranlar oldu,eski halleri çok daha iyiydi!

 15. tabiki her zaman güzelleştiremiyor malesef….
  ama en çok sıkıldım hepsi aynı fabrikadan çıkmış kadınlardan kızlardan hepsinin bakış, burun, dudak, giyim herşey aynıı… yazık cidden acıyorum:)

 16. yaa doğall hallerii çokk süpermişş benceee estetikten sonra bir çoğu daha kötü olmuşş..

 17. Estetik ve botoks yaptıranların yüzlerinde hep aynı ifade oluyor.Sanki hepsi aynı kalıptan çıkmışlar gibi.Doğallık gibisi varmı ya.Yaratık gibiler.

 18. bde bzmkılerın estetıksız halını koysan yelız,ama bzm unluler estetık kurbanı dgl estetık harıkası olms mesala gcn hadıseyı gordm korkunctu bastan asagı estetık

 19. Güzel hoş da Before adı altında kadınları 18-25 yaş arasındaki fotoğraflarıyla yayınladıktan sonra After adı altında da zaten yaşlanmış hallerinin üstüne estetik eklenmiş versiyonları koyarlarsa bence de genç ve doşal halleri daha güzel olur. (bu arada watermelon freak show göğüsler sayılmaz) Yani objektif olmayan fotoğraflar var arada her ne kadar bazıları gerçekten de dünyanın en başarısız alien’dan bozma olanlar yok değil ama gençlükleriyle karşılaştırmamak ta fayda var :))

 20. vıctorıa beckham iyiki göğüslerine slikon yaptırmış çok doğru bir seçim tahta gibi gögüslerde kıyafet ağlıyor

 21. Victoria’da 2.resimde silikon var ama geçen sene çıkarttı silikonlarını..Zaten 2 çocuk annesi tahta gibi olması imkansız. İlk resimde zaten 17-18 yaşlarında ergenlikte yüzü ve vücudu tam oturmamış.
  Her haliyle çok güzel bence.

 22. aralarında sadece victoria ve fergiye yakışmış estetik..insan beyni inanılmaz birşey.bu kadınlara aynaya baktıklarında güzel olduklarına inandırabilecek kadar ilüzyonlarla dolu ve yanıltıcı…

 23. başta micheal jackson olmak üzere estetik yaptırınca hepsi insanlıktan çıkmış hele micheal jackson nun neresinden zoru vardı anlamadım
  bu ünlüleri gördükten sonra vatandaş estetik yaptırmakdan korkacak
  YA DOKTORDA YA DA BUNLARDA SORUN VAR…

 24. Ya iyide bu silkonlu göğüsler ne kadar çirkin duruyo alıp derinin altına yarım top koymuş gibi diğer yerler düz.. özellikle victoria berbaaaaaaattt

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak