Etekte Deri Modası

deri-etek1

deri-etek2

deri-etek3

deri-etek4

deri-etek5

Deri kıyafetler bu sezon damgasını vurdu. Modacıların motorcu kıyafetlerinden esinlenerek hazırlamış oldukları koleksiyonlarda deriler en çok motorcu ceketlerinde ve pantalonlarda karşımıza çıkıyor. Fakat deri etekleri de unutmamanızı öneririm. Deri eteklerde en çok kullanılan model ise kalem etekler.

fotoğraflar: style

18 Comments
  1. birinci modeli ve sondan bir önceki modeli beğendim, bu sezon birer deri etek lazım :))

  2. ben bu trendi bandaj etekten daha zamansız ve daha eğlenceli buluyorum. tulip dressler, tulip etekler, bandaj etekler.. sıktı biraz. ama deri etek eğlenceli bir trend.

  3. İlk üç ve 9. model güzelmiş.Kalem etek modelinde birkaç deri eteğim var ancak DERİ BALON ETEK ARIYORUM.Yardımcı olursanız çok sevinirim kızlar :)

  4. şu laleleri çok beğeniyorum gerçekten ama basenim olduğu için sanırım bana çok fazla yakışmıyor :'( fakaaat sezon başında mango indiriminin son demlerinde kendime taba rengi mini deri bir etek edinmiştim :) bununla sevindirebilirim kendimi. bu arada bu lale modeli etekler nerelerde mevcut şu an arkidişler ve yelizcim, yardımcı olursanız çok sevinirm

  5. 1. ve 2. resimedeki etekler güzelmiş ama mankenler niye bu kadar felaket yaa? Özellikle ilk resimdeki manken; saçı başı korkunç, güzelim eteği de hiç taşıyamamış!

  6. güzel görünüyor fakat ben deriyi kendimde beğenmiyorum daha doğrusu rahat edemiyorum.
    Ama 1. ve sondan 2. resimdeki manken ne kadar zayıf öyle.Aman Tanrım yemek parası yoksa ben doyurayım onu.Diğerlerininde pek bir farkı yok ama o hanım daha bir başka.Yazık

  7. bu sene deriler ön safhada deri cegetler etekler pantolonlar bakalım hoş:D

  8. kizlar bence cok şık. Gardrobumda siyah deri kalem etek var ve özellikle saten gomleklerle kombin yapiyorum. Hepinize tavisye ederim, bir tane edinin hemen :)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak