Ev Duvar Kağıtları / Studio Nommo

Dekorasyon trendleri arasında bu sene ön sıralarda yer alan duvar kağıtları dikkat çekmeye devam ediyor. Duvar kağıdı tasarımı yapan firmalardan biri de Studio Nommo.

Nommo’nun iddialı, havalı, farklı, egzantrik, cesaret isteyen duvar kağıdı koleksiyonu bulunmakta. Kendi duvar kağıdınızı kendiniz tasarlamanız mümkün. Çektiğiniz bir gezi fotoğrafını, çocuğunuzun resmini, futbol takımınızı, ya da kendi yaptığınız bir uygulamayı istediğiniz ölçülerde duvar kağıdı olarak size sunabiliyorlar. İsterseniz, hayalinizdeki duvar kağıdı desenini de sizin için tasarlamaları mümkün.

Bebek ve çocuk odaları için hazırladıkları Baby Nommo koleksiyonu  rahatlatıcı renkleri, interaktif ve öğretici desenleri ile dikkat çekiyor.
Studio Nommo’nun web sitesine bu adresten ulaşabilirsiniz.

4 Comments
  1. Kendi duvar kağıdını tasarlama fikri gerçekten süper! sitede zaten birkaç resim koymuşlar, çok hoş olmuş! Özellikle boydan boya yazı olan duvar kağıdı çok orjinal, zamanımızda mektuplaşma olsaydı ben mektuplarımı duvar kağıdı yaptırırdım heralde:)

  2. Başarılı tasarımlar var gerçekten, özellikle çocuk odaları için olanlar çok sevimliler.Standart objelere değil farklı tasarımlara yer vermişler, Yeliz’cim kendilerine iletirmisin benimle çalışmak isterler mi bende farklı tasarımlarımı onlarla paylaşıyım. Yeni kan her zaman iyidir :)Benden iyisinide bulamazlar(iddalıyımda ayrıca)

  3. merhaba biz böyle nargile falan hoş ferah bi mekan açmayı düşünüyoruz da onun için duvr kağıdı baktık sizde cafeler için özel şeçenekleriniz var mı bide fiyatlar hakkında bilgi verirseniz sevinirim şimdiden tşk

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak