Eva Mendes Venedik Film Festivalinde

eva-mendes-1

eva-mendes-2

eva-mendes-3

Geçtiğimiz günlerde başlayan 66. Venedik Film Festivali’nde gala gösterimleri devam ediyor.  Eva Mendes festivalin açılışında Dolce & Gabbana 2010 yaz koleksiyonuna ait kırmızı leopar desenli elbiseyi giydi. Saçı ise doğal bir şekilde hafif toplanmış ve kocaman saç aksesuarı ile tutturulmuş.
fotoğraflar: celebrity-gossip

12 Comments
  1. ayy kırmızı elbise çok hoş ama biraz daha gülseydi çok şirin olcaktı birde siyah elbisedeki ayakkabı süper

  2. çok kalın bi kadın. ben sıfır beden gibi sağlıksız durmayan ama daha narin, ince hatlı, ince kemikli hatunları güzel buluyorum. örnekse sienna miller, türkiye’den tuğba ünsal mesela. tabi yurdum erkeği benimle aynı fikri paylaşmıyodur muhakkak.

  3. bu hatun bana bi türlü güzel gelemedi :) kırmızı elbise konsepte uygun düşmüş ama çok ağır görünüyor yahu.. göz yorucu bence.. ben en cok 3. kombini beğendim :)

  4. leopar elbisenin kısasını geçen sezon zaradan sevgilim hediye almıştı, daha doya doya giyemeden modasının gemesinden çekiniyordum bu görüntüler iyi oldu:)

  5. bence bu 3 resimdede bir tek ayakkabıları güzel elbiseleride idare eder bnim yorumum bu :):)

  6. Ay ben bu kadını bir türlü sevemedim hiç zarif gelmiyor bana… Kırmızı elbisesini sevmedim, siyah elbisesinin göğüs detayı çok çirkin bir de o gül gibi şey olmasaymış keşke daha sade ve güzel olmurmuş. Ama altına giydiği ayakkabıları güzelmiş. 3. resimdeki elbisesi ise güzel bir günlük kıyafet ayakkabıları idare eder. Saçları ise kötü ve özensiz…

  7. Ilk elbisenin deseninde çok feminen bir hava var ama onu tamamlayıcı feminen bir kadın olmalıydı tabii. Ne makyaj ne de saç çok uymamış. Hepsi ayrı ayrı güzel duruyor oysa.

  8. bu kadının fizği bana çok hoş geliyor:)yuvarlak hatlarıyla gayet hoş sıfır beden kadınları beğenmiyorum ayrıca 2. fotodaki elbisesi çok hoş

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak