Facebook ve Twitter Takipçilerine Özel

takipcilere-ozel

 

Beni Facebook ve Twitter’dan takip eden arkadaşlara bu fotoğraflar yabancı gelmeyecektir:) Alışverişe çıktığımda sizlere öneri olsun diye anlık mesajlar gönderiyorum. Herşeyi blogumda paylaşmaya bazen vakit olmuyor o yüzden beni Twitter ve Facebook sayfamdan takip etmenizde fayda var.

Kısaca eklediğim fotoğraflarla ilgili bilgi vereyim. Guess’de seçili ürünlerde (jean, çanta, ayakkabı vb) %50 – %25 indirim var. Paşabahçe’den “Home Sweet Home” kapı süsü (12tl), Next’de çocuk için Ugg (19tl), puanlı terlik (Claires indirimde 10tl (satın aldım:)), Calzedonia’da çeşit çeşit çiçekli opak çoraplar var. Stradivarius’da havuç pantolonların beji, grisi siyahı var (49tl).

11 Comments
  1. yelizcim şirketteki pc lerde twitter ve facebook sayfaları açılmadığı için malesef seni ancak buradan takip edebiliyorum cnm.akşam cevahire uğrıcm teşekkrler tatlm paylaşımın içinn…

  2. yelizcim hayırlı olsun terliklerin güle güle kullan şeker :) bu arada kapı süsüne bayıldım :))

  3. Ellerine saglık Yelizcigim yaa süpersinn ben maalesef h.içi şirkette çalışıyorum twitter ve facebook yasak akşam gelince ancak bakıyorum açık olsa şöyle ögle molası bi koşu gidip bişiler alasım var ya:))

  4. paşabahçeden home sweet home benim kapımda şu an .. 3-4 ay önce almıştım..Çok şık duruyo..özellikle parasına göre:)

  5. astoriaa =) dün bende baktım şöle bi. claires nerdeki mağazası?

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak